loader

Yaz manikürü: Blake Lively'den pembe pastel tırnaklar

Favoriye Ekle

Konu kırmızı halının şık manikürlerine geldiğinde aklımıza gelen ilk isim hep Blake Lively oluyor. Son katıldığı davette ise gözlerimizi pembe pastel tırnaklarından alamadık.

Pastel tonlar

Blake'i uzun zamandır nude'dan, göz alıcı kırmızıya başarılı manikürlerle görüyoruz, ama karşılaştığımız son pembe pastel manikürü tam anlamıyla kalbimizi fethetti. Yıldızın şeker rengi manikürü, hardal sarısı retro esintili elbisesi ile harika bir kontrast yakalamış. Daha önce bu iki rengi bir araya getirmek aklımıza bile gelmemişti! Blake, konu trendlere geldiğinde yaratıcı olmanın bizi nerelere taşıyabileceğinin göstergesi!

Sıra sende

Birinci adım


Öncelik tabii ki tırnak şeklinin, tırnaklarının Blake'in tırnakları gibi iyi törpülenmiş olmalı. Hafif oval bir şekilde törpülemeyi deneyebilirsin. Üstelik yıldızınki gibi kısa tırnaklar, kırılmaların da önüne geçecektir.

İkinci adım


Ojenin açık renk olması, baz oje kullanmaman için bahane olmamalı. Baz oje ojen ve tırnağın arasında bariyer görevi görecek ve ojeni sildiğinde tırnağının renklenmesine de engel olacak.

Üçüncü adım


Baz kat kuruduğunda, pastel pembe tonundaki ojeni iki kat uygula, iki uygulama arasında ojenin kuruması için yeterince beklediğinden emin ol.

Dördüncü adım


Top coat uygulamak manikürünün uzun süre dayanıklı kalmasını sağlayacak. Parlak bir sonuç için parıltılı top coatları tercih edebilirsin.

Pastel pembe tırnaklarımızla artık yaza hazırız. Teşekkürler Blake!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön