loader

Makyaj artistlerinin bu sezon vazgeçemediği 3 trend

Favoriye Ekle
Makyaj artistlerinin bu sezon vazgeçemediği 3 trend

Güzellikle ilgili en sevdiğimiz nokta, durmaksızın kendini yenilemesi. Trendler, ürünler, stiller ve teknikler durmaksızın değişiyor ve yaratıcılıkta sınır tanımıyor. Genellikle, basit bir güzellik rutini, deneyimlerimizden faydalanarak her gün elde etmeye uğraştığımız amacımız olsa da, bu rutine farklı bakış açıları getirmek de bir o kadar eğlenceli. Peki hangi trendi makyaj masamıza taşıyacağımıza, hangisini geride bırakacağımıza nasıl karar vereceğiz? Profesyonellerin, favori güzellik trendleri bize bu konuda yardımcı olacak!

1. Canlı bir cilt.

Makyaj artistleri için, her şeyin temeli sağlıklı bir cilt. Hepimiz cilt bakımının zaman ve emek gerektirdiğini biliyoruz, peki canlı ciltlerimizi neden aydınlatıcı bir makyajla ön plana çıkarmayalım? Aydınlık, dengeli ve parlak bir cilt, her makyaj stili için olmazsa olmaz.

2. Binbir çeşit eyeliner.

Siyah, kuyruklu eyeliner stili, onlarca senedir bizimle. Bu sezon ise, makyaj artistleri bu klasiğe, farklı uygulama teknikleri ile farklı bakış açıları katıyor. Bazıları eyeliner çizgilerini kalınlaştırırken, bazıları çizgilerin açılarıyla oynuyor. Bazıları ise siyahtan çoktan vazgeçti ve gökkuşağının cazibesine kapıldı bile!

3. Turuncu dudaklar, lila gözler.

Parlak turuncu dudaklar, her cilt tonuyla harika bir uyum yakalıyor ve makyaj artistleri de bu trendi bu yaz oldukça sık kullanıyor. Öte yandan, yumuşak lila tonları da gözlere sofistike bir hava katmalarına yardımcı oluyor.

İpucu: Gözlerine lila tonlarını uygularken, koyu mor bir göz kalemi ile bakışlarına belirginlik kat. Buğulu bir göz makyajı mı istiyorsun? Göz kalemini, far fırçanla dağıtmayı dene.

Trendleri, günlük hayatına taşımaya hazır ol!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön