loader

Yaz özel: Bronzlaştırıcı allığı doğru uygulama rehberi

Favoriye Ekle
Yaz özel: Bronzlaştırıcı allığı doğru uygulama rehberi
Yazın gelişiyle birlikte ortaya ilk çıkardığımız makyaj ürünü, bronz allıklar. Peki doğru uyguladığından emin misin? Cevabı öğrenmek için seni tavsiyelerimize göz atmaya davet ediyoruz.

Nasıl sürmeli?

Birinci adım: Sağlıklı ve ışıl ışıl görünen bir bronzluk yaratmak için, öncelikle doğru ürünü seçmelisin. Bunun için iki renkli bir allık seçmeni tavsiye ederiz. Bu allıklar, bulundurduğu açık renkle daha natürel bir görünüm yaratır. Bronz olan kısmını da konturlamak ve ekstra renk katmak için kullanabilirsin.

İkinci adım: Konsantre pudra yapısındaki "terracotta" allıklar ışığı yansıtan partiküller içerir. Bu allıkları büyük bir fırçayla uygulamak en iyi sonucu verecektir. Bronzlaştırıcı allığı yüzüne uygulamadan önce eline sürerek, oluşabilecek makyaj fazlalığını engelleyebilirsin.

Üçüncü adım: Adına 3 tekniği diyebileceğimiz bu teknikle, mükemmel renk dağılımını yakalayabilirsin. Fırçayı önce alnının üst kısmında, sonra elmacık kemiklerinde ve en son çene kemiği ile burun kemerinde gezdir. Bu bölgeler, en hızlı bronzlaşan bölgeler olduğu için, allık yardımıyla daha da ön plana çıkacak.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön