loader

Yaz özel: Doğal bronzluğun sırları!

Favoriye Ekle

Yazı yarıladık bile! Havalar gitgide sıcaklasa da biz hala soluk kış tenlerimizden şikayetçiyiz! Sen de mi? Hala güneşin eğlenceli etkilerini tenine taşıyamadıysan endişelenme. Önerilerimiz sayesinde doğal bir bronzluk yakalayabilirsin! Tek yapman gereken rehberimizi takip etmek!

Doğal bronzluk

Kalın formüllü makyaj malzemelerini daha hafif olanlarla değiştir. Örneğin cilt tonuna uyumlu bir BB kremi fondöten yerina kullanmaya başla.

Cildinde kızarıklık veya başla cilt sorunları varsa BB yerine CC krem kullanmanı öneririz. Yeşil olanla kızarıklıkları, mor olanla cildinin soluklığuğunu ve turuncu ile yorgunluk belirtilerini maskeleyebilirsin. Ardından bronzerın yardımıyla tenine doğal ışıltılar kazandır.

Bronz ve nemli bir cilt

Cildinin güneşten kurumasını ve soyulmasını önlemek içinse cildini sürekli nemli tutmaya özen göster. Her duş sonrası cildini nemlendirmeyi unutma. Güneşe çıktıktan sonra ise after sun ürünleri kullanmayı atlama. Bronzerını bedenine de uygulayarak güneşin ışıltılarını tenine taşımanın tadını çıkar. İhtiyacın olan tek şey ışıltılı bir bronzer ve geniş ve temiz bir makyaj fırçası!

Editörün önerisi: En doğal etkiler için teninden yalnızca bir iki ton koyu bir bronzer kullanmanı öneririz.

İşte bu kadar!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön