loader

Yaz özel: Hangi ruju seçmeli, neyle bütünlemeli?

Favoriye Ekle

Üstümüzden kış rehavetini attığımız bu sıcak yaz günlerinde, sen de yeni rujlar denemek istiyor ancak kararsız mı kalıyorsun? Seçim yapmana yardımcı olmak için yaz dosyamızla karşındayız!

Rengarenk yaz dudakları

Turuncu çekicilik: Bu sezonun olmazsa olmazlarından biri de turuncu ruj. Bu c vitamini etkisini dudaklarına kolayca taşıyabilirsin. Önemli olan, cildinin alt tonlarına uygun tonunu seçmek ve göz makyajını sade tutmak.

Bonbonik pembe: Şeker gibi pembiş dudaklar bu sezon ana trendlerden. Mat bir ruju, sade bir ten ve göz makyajıyla birlikte kullanarak elegan ve çekici görünebilirsin. L'Oréal Paris'in pudralı yapıdaki Glam Matte serisi, bu rengin kullanımını kolaylaştırıyor.

Ombreli dudaklar: Saçlardan dudaklara sıçrayan Ombre akımına bayılıyoruz! Bu orijinal ve cesur etki için iki uyumlu renkte ruja ihtiyacın olacak. Teninde yine nude etkiyi sürdürmeye devam et. Ombreli dudakların daha da dikkat çekecektir.

Nude: Ve tabii ki baş tacımız olan nude akımı, her tarzda makyaja uyum sağlayarak kurtarıcı görevi görüyor. Yarattığı sofistike ve elegan havayla, her zaman ve her mekanın kraliçesi! Parlak ya da mat etkili bu tonla, iki türlü de çok güzel görüneceksin.

Hangisi senin tercihin?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön