loader

Yaz trendi: Yarım ay manikürü

Favoriye Ekle
Yaz trendi: Yarım ay manikürü

Bizim için yaz demek yeni güzellik trendlerini denemek demek. Peki denemeye neden tırnaklarımızdan başlamayalım?

Yaratıcı renkler

Monoton renklerden oluşan manikürleri bir kenara bırak. Daha çılgın renkleri denemek için senenin, yazdan daha uygun bir zamanı olamaz, özellikle de tatile gitmeyi planlayanlar için! İki farklı tonu maniküründe kullanarak yaratıcılığını ön plana çıkar.

İki tonlu yarım ay manikürü

Kontrast renkleri kullanarak bir yarım ay manikürü denemeye ne dersin? Beğendiğin her tonla deneyebilirsin, mint yeşili ve lila ise bizim favorimiz. Eğlenceli ve farklı bu manikür hem stilini hem ruh halini renklendirecek.

Sıra sende

Karmaşık görünüyor olabilir ama doğru ürünlerle bu tatlı maniküre 20 dakika gibi kısa bir sürede sahip olabilirsin. Rehberimiz sana yardımcı olacak.

Baz ojeni sürerek başla. Baz kat, kurur kurumaz, iki kat mint yeşili ojeni sür ve tamamen kurumasını bekle. Ojen tamamen kuruduğunda, para bandından yardım alarak, tırnak diplerine yarım ay şekli ver. Yarım ay şekli verdiğin alanı mor ojenle doldur ve kurumasını bekle. Tamamen kuruduğunda bandı çıkar. Aceleci davranmamaya özen göster. Son olarak top coat uygulayarak manikürünün kalıcı olmasını sağla..

Pastel tonlar sana göre değilse, neon tonlara yönelebilir ve hatta siyah beyaz monokrom bir manikür bile deneyebilirsin. Seçenekler sınırsız! Haydi ne duruyorsun?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön