loader

Yaz yaklaşıyor: Gigi Hadid'in sokak stilinden ilham al!

Favoriye Ekle
Yaz yaklaşıyor: Gigi Hadid'in sokak stilinden ilham al!

Maybelline New York marka yüzü olan Gigi Hadid, podyumlardaki başarısını sokak stiline de yansıtıyor. Yaz günlerinin keyfini kot şortu ve salaş t-shirtleri ile çıkaran Gigi, bizlere de ilham olmaya devam ediyor! Evet, havalar tam olarak yaz günleri hissettirmese de, biz şimdiden yazlık kombinlerimizi hazırlamalıyız. Gelin bakalım, Gigi Hadid'in yazlık görünümünü baştan aşağı inceleyelim.

Yazın en cool parçası: Kot şortlar

 

Yazın hem rahat hissetmek isteyenler, hem de şık görünmek isteyenler buraya! Kot şortları hem gece hem de gündüz kullanarak yazın keyfini çıkarabilirsin. Günlük stilinde, kot şortlarını salaş t-shirt veya crop toplar ile tamamlayabilirsin. Gigi Hadid gibi bu stilini kısa botlar veya snekears ile birleştirebilirsin. Gece arkadaşlarınla dışarı çıkarken, kot şortunu şifon siyah gömleğin ile kombinleyerek hem şık görünüp hem de gece boyu rahatça dans edebilirsin.

Uzun hırkalar

Hem yazın, hem de kışın kullanabileceğin uzun hırkalar stilinin kurtarıcısı parçası olmaya adaylar!Özelikle kısa şortlar ve etekler ile çok yakışan bu parçalar, gün içinde değişen havalardan seni koruyor. Belli ki Gigi Hadid de hava muhalafetlerine karşı uzun hırkaların yardımını alıyor.

Yaz makyajı

Yaz aylarında özellikle günlük hayatında çok yoğun makyaj yapmanı tavsiye etmiyoruz. Tenine mutlaka güneş kremi veya içinde güneş kremi bulunan BB kremlerden uygulamalısın. Cildini korumadan güneşe çıkmak, uzun vadede cilt lekelerine neden olabilir. Göz makyajında ise maskara ve ince bir eyeliner ile günü kurtarabilirsin. Dudaklarına da sıcak havalarda dudak balmı uygulamayı unutmamalısın.

Editörün önerisi: Yaz aylarında kullandığın eyeliner ve maskaranın waterproof olmasını tercih etmelisin. Sıcak havalarda göz makyajının akmasını istemezsin, değil mi?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön