loader

Yaza en uygun hafif makyaj nasıl yapılır?

Favoriye Ekle

Yazın bitmesini asla istemediğimiz için yine harika bir yaz makyajıyla karşındayız! Bu yaz, trendler hep bizden yanaydı; aydınlık, hafif ve yok gibi makyajın tüm ipuçlarını çözdük ve artık yaz makyajımızı mükemmel bir hale getirdik. Şimdi seninle paylaşmaya hazırız!

Sen de günlük makyajını hafif ve trendlere uygun bir hale getirmek istiyorsan: Yaza uygun hafif makyaj yapman için bildiğimiz tüm makyaj tüyolarını seninle paylaşıyoruz!

1- Hafif bir ten makyajı

nyx professional makeup bare with mi cannabis sativa seed oil SPF30 primer

Yaz demek, bolca güneş demek tabii ki ama cildini güneşin zararlı etkilerinden korumanın da ne kadar önemli olduğunu biliyorsun değil mi? Makyaja başlamadan önce, hem cildini makyaja hazırlamak, hem fondöteninin kalıcılığını artırmak, hem de güneşin zararlı etkilerinden korunmak için sana yaz makyajın için harika bir önerimiz var: NYX Professional Makeup Bare With Me Cannabis Sativa Seed Oil SPF30 Primer, bugüne kadar kullandığın en iyi güneş korumalı makyaj bazı olmaya aday. Formülündeki Cannabis Sativa Seed Oil ile cildine bakım yapıp nemlendiriyor, ıslak ve canlı bir görünüm veriyor, aynı zamanda da SPF 30 ile cildini güneşten koruyor.


Söylemekten asla sıkılmıyoruz: Bu yazın en sevdiğimiz trendlerinden biri yok gibi ve aydınlık yüz makyajları! Bu yüzden yüz makyajımızda tercihimiz NYX Professional Makeup’ın Bare With Me Tinted Skin Veil renkli nemlendiricisi. İncecik yapısıyla tam “yok gibi makyaj” trendine uygun bir renkli nemlendirici ve cilt tonunu eşitlerken o kadar doğal, nemli ve aydınlık bir etki veriyor ki, yaz aylarında asla elimizden düşüremiyoruz!

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

 

2- Pratik, doğal ve belirgin kaşlar

nyx professional makeup bare with me cannabis sativa seed oil brow setter kaş maskarası

Yaz makyajında kaşlarının doğal, belirgin, aynı zamanda da bakımlı olmasını istersen, şeffaf kaş maskaralarından yardım alabilirsin. Biliyorsun ki, Tiktok makyaj trendleri sayesinde bu yaz yukarı doğru taranmış ve sabitlenmiş kalkık kaşlar moda. Bu görünümü elde etmek için NYX Professional Makeup Bare With Me Cannabis Sativa Seed Oil kaş maskarasını kullanabilirsin. Krem formüllü bu kaş maskarası kaşa uygulandığında şeffaflaşıyor, formülündeki Cannabis Sativa Seed Oil ile kaşlara bakım yaparken, tüm gün sabit kalmalarını sağlıyor. Üstelik bu şeffaf kaş maskarasını tek başına kullanabileceğin gibi, kaşlarını kalemle şekillendirdikten sonra da kullanabilirsin.

 3- Yaza uygun, kalıcı göz makyajı

NYX Professional Makeup Epic Wear Eyeliner

Yaz makyajında, hem tenimizde hem de gözlerde doğal ama aynı zamanda da kalıcı makyajın peşindeyiz. Bu yüzden de sana harika bir haberimiz var: En kalıcı, dövme etkili eyeliner'ı bulmuş olabiliriz! NYX Professional Makeup Epic Wear Eyeliner, o kadar kalıcı ki, ilk denediğimizde inanamadık. Suya dayanıklı formülü ile denize girsen bile yerinden oynamayan bu dövme etkili eyeliner, 48 saate kadar kalıcı. Siyah dışında mor, beyaz, mavi gibi bir sürü farklı rengi var ve işin güzel tarafı sadece göze eyeliner dışında vücuda da uygulanabiliyor. Eğer yanağına minik bir kalp kondurmak istersen, yaz makyajına çok yakışacak! Bizim önerimiz, gözlerinde trend bir görünüm elde etmek için lila rengi!

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

4- Işıl ışıl ve canlı bir ten için: Likit aydınlatıcı

nyx professional makeup california beamin' likit aydınlatıcı

Yaz makyajının olmazsa olmazlarından biri de ışıl ışıl, canlı ve aydınlık görünen bir ten. Bunun için yazın en çok likit aydınlatıcıları kullanmayı seviyoruz. NYX Professional Makeup'ın California Beamin' serisi tam yaz makyajı için ideal ürünlerden oluşuyor. California Beamin' likit aydınlatıcı, yoğun ışıltısı ile hem yüzde hem de vücutta kullanılabildiği için yazın ışıltısını yansıtmak için en iyi likit aydınlatıcılardan biri. Bu aydınlatıcıyı yüzünün yüksek noktalarına uyguladıktan sonra birkaç damla da omuzlarına, köprücük kemiklerine ve nemlendiricinle karıştırarak bacaklarına uygulayabilirsin.

5-Islak Dudak Makyajı


nyx professional makeup BARE WITH ME CANNABIS SATIVA LIP CONDITIONER

Hafif yaz makyajına en çok yakışan şeylerden biri de, parlak görünen ıslak dudak makyajı. Bunun için önerimiz: NYX Professional Makeup Bare With Me Cannabis Sativa Seed Oil dudak yağı. Formülündeki Cannabis Sativa Seed Oil ile dudakları besleyip bakım yaparken, aynı zamanda da yapışkan bir his bırakmadan ıslak bir görünüm veriyor. Bu dudak yağını ister tek başına kullan, istersen de rujunun üstüne uygula, bu yaz parlak ve bakımlı dudaklarınla dikkatleri üzerinde topla!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler