loader

Yaza en yakışan likit mat ruj renkleri

Favoriye Ekle

Yaza en yakışan likit mat ruj renklerini öğrenmeye hazır mısın?

Herkesin kendine has bir imza makyajı olduğuna eminim. Doğal tonların ağırlıkta olması benim imza makyajım. Bir başkası için kırmızı ruju onun imzası. (Kendi imza makyajını bulmak için seni şöyle alalım.)

Fakat, sezonlar değiştikçe klasik makyaj stilimizde kullandığımız renkler de değişmeye başlıyor. En basitinden şeftali tonlarındaki allığımızın yerini bronzerımız alıyor veya koyu bordo ruj yerini nude tonlara bırakıyor. Hal böyle olunca, mat likit rujlardan vazgeçemeyen makyaj tutkunlarına bu yaz deneyebilecekleri renkleri araştırmaya koyulduk. İşte keşfettiğimiz trend tonlar!

Pembe

 

L`Oréal Paris Makeup (@lorealmakeup)`in paylaştığı bir gönderi (4 Şub 2017, 02:57 PST)

Pembe ruj tonlarını makyajına katmak için yaz mevsiminden daha uygun bir zaman dilimi düşünemiyoruz! Mat pembe dudaklarınla enerjik ve canlı bir makyaj yapmak istersen L’Oréal Paris Infaillible Lip Paint 202 King Pink rengini deneyebilirsin!

Klasik kırmızı

L`Oréal Paris Makeup (@lorealmakeup)`in paylaştığı bir gönderi (2 Mar 2017, 05:18 PST)

Klasik kırmızı, yılın 365 günü için harika bir seçim! Ama kırmızı ruju yaz aylarında daha özel yapan bir şeyler var. Retro tonlarda mat kırmızı bir etki için L’Oréal Paris Lip Paint Matte rujlardan 205 Apocalypse Red rengini deneyebilirsin.

Nude

L`Oréal Paris Makeup (@lorealmakeup)`in paylaştığı bir gönderi (3 Tem 2017, 07:27 PDT)

Likit mat ruj denildiğinde aklına ilk gelen tonların nude tonlar olduğuna eminim. Bu formül, nude rujlarla çoktan özdeşleşti! Nude tonları makyaj rutinine adapte etmek içinse en ideal mevsim yaz! Hazır makyajlar hafifliyor ve sadeleşiyorken birkaç nude likit mat rujunu çantana atmakta fayda var. L'Oréal Paris Infaillible Lip Paint Matte rujlardan 209 Nude On Reek rengini deneyebilirsin. 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön