loader

Yazın en hızlı makyajını yapmaya hazır mısın?

Favoriye Ekle
Yazın en hızlı makyajını yapmaya hazır mısın?

Yaz aylarında hızlıca makyaj yapıp, günün kalanının tadını çıkarmak isteyenleri şöyle alalım. Güneşin yüzünü iyice göstermeye başladığı şu günlerde aydınlık bir ten, sıcak dokunuşlar, doğal ama etkili makyajlar hiç olmadığı kadar ön planda olmaya başladı. Bu yaz sen de sezonun trend dokunuşlarıyla yapacağın, hızlı ve etkili makyajla ışıl ışıl ışıldamak istemez miydin?

Kusursuz baz + aydınlık dokunuşlar

Hızlı ve etkili yaz makyajına, ten makyajı ile başlıyoruz. Ten rengini aydınlık bitişli bir fondöten yardımıyla eşitle. Yves Saint Laurent Touche Éclat Cushion Fondöten bu iş için en etkili ürünlerden biri. Ardından göz altlarını kapatıcın yardımıyla gizle ve son olarak yüz hatlarını ön plana çıkarmak için aydınlatıcınla yüzünün yüksek noktalarını aydınlat. Aydınlatıcını elmacık kemiklerinin üstüne, burun ve kaş kemiğine uygulayabilirsin. 

Sıcak yanaklar + dudaklar

Pratik ve etkili bir yaz makyajı için hem dudaklara hem yanaklara uygulanabilen bir makyaj ürünü tercih edebilirsin. Üstelik yanaklarda ve dudaklarda aynı renkleri tercih etmek sezon trendleri arasında! Bizim önerimiz aynı anda iki farklı renk ve sınırsız seçenek sunan Yves Saint Laurent Kiss & Blush Duo Stick'ler! 

Etkileyici kirpikler

Yoğun ve hacimli kirpiklerle bakışlarını vurgulamayı da unutma. Ultra hacim veren bir maskarayla, tüm ilgiyi bakışlarına toplayabilirsin. Hacim dendiği zaman bizim aklımıza gelen ilk maskaralardan biri olan YSL Mascara The Shock maskarayı deneyebilirsin. 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön