loader

Yazın hangi BB kremleri kullanmalı? Yaz için en iyi BB ve CC Kremler

Favoriye Ekle

Yaz aylarında hem kusursuz görünmek hem de cildine iyi bakmak için BB ve CC kremleri şiddetle öneriyoruz! Peki, BB ve CC krem arasındaki fark nedir? Cildindeki renk eşitsiziğini gideren, cildini olduğundan taze ve kusursuz gösteren bu kremleri yazın makyaj çantandan çıkarmamalısın. Şimdi senin için belirlediğimiz bu yazın en sevilen, en iyi BB krem önerileri ve CC kremlerini açıklıyoruz. CC krem nedir biliyorsun, değil mi?

L'Oréal Paris BB C'Est Magic BB Krem

L'Oréal Paris BB C'Est Magic BB Krem

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Cilt kusurlarının görünümünü azaltmak, aynı zamanda da nemlendirmek istiyorsan, L'Oréal Paris BB C'Est Magic bb kremini çok seveceksin. İçerisindeki incir özleri ile antioksidan özelliği de bulunan bu kremin içerisinde bir de SPF 25 var. Verdiği doğal etkiyi de çok seviyoruz!

Yaz makyajının olmazsa olmaz ürünlerinden biri bize göre BB kremler! Loreal BB kremin hafif yapısı ve nemlendirme özelliği sayesinde tek adımda yaz makyajını tamamlayabilirsin. Tatile giderken veya yazın hafif bir tazelik yaratmak istediğinde BB kremin pürüzsüzleştirici etkisinden faydalanabilirsin.

Maybelline Dream Satin BB krem

Maybelline New York Dream Satin BB krem

Sağlıklı ve kusursuz görünen bir cilt için son derece hafif bir bitişi olan Maybelline BB kremi kullanabilirsin. Dream Satin BB krem, cilt kusurlarını çok doğal bir şekilde gizliyor, cildi nemlendiriyor, renk eşitsizliğini dengeliyor ve cilde daha aydınlık bir görünüm kazandırıyor. BB kremin içeriğindeki SPF 30 sayesinde güneşin zararlı etkilerinden korunur ve sağlıklı cilt görünümünün tadını çıkarabilirsin.

Cilt tonuyla uyum sağlayan ve aydınlık, taze bir bitiş veren bu bb krem, hafif bir yapıya sahip. Uygular uygulamaz gözle görülür bir pürüzsüzlük veriyor. UV koruyucu da içerdiği için yaz aylarında çok severek kullandığımız bb kremlerden!

Kiehl's Ultra Light Daily UV Defense CC Cream SPF 50

Kiehl's Ultra Light Daily UV Defense CC Cream SPF 50

Cilt tonunu eşitleyen ve cildin tek bir renkte olmasını sağlayan Kiehl's Ultra Light Daily UV Defense CC Cream SPF 50, hiç makyaj yapmak istediğimiz günlerde en büyük kurtarıcımız. Liçi ve meyan kökü içeren formülü, hafif renkli bir yapıya sahip ve cilt rengini eşitlerden aydınlık bir bitiş de veriyor. Tabii ki tüm BB ve CC kremler gibi UV filtresiyle cildi güneşin zararlı ışınlarından koruyor.

L'Oreal Paris C'est Magic Kızarıklık Giderici CC Krem

L'Oreal Paris C'est Magic Kızarıklık Giderici CC Krem

L’Oréal Paris CC C’Est Magic CC Krem, formülündeki incir özü sayesinde cildi 24 saate kadar nemlendiriyor ve yüzdeki renk farklılıklarının eşitlenmesine yardımcı oluyor. Yeşil renkli CC krem, cilt tonuyla uyum sağlayarak yüze doğal bir eşitlik etkisi kazandırıyor.

Loreal CC krem sayesinde cildindeki izleri, kusurları ve renk farklılıklarını eşitleyebilir aynı zamanda da yüzünde sanki filtreli bir görünüm sağlayabilirsin. Kolay uygulanan yapısı ve incecik dokusu sayesinde arkadaşların cildindeki farklılığı sana soracağına eminiz! Bu ürünün sevdiğimiz diğer bir özelliği ise, fondötenden önce uygulanabiliyor olması! Böylece makyaj sonrasında cildimiz daha kusursuz görünüyor.

Garnier BB krem

Yazın hangi BB kremleri kullanmalı? Yaz için en iyi BB ve CC Kremler_4

En popüler bb kremlerden biri olan Garnier Mucizevi Cilt Kusursuzlaştırıcı bb krem, cilde pürüzsüz ve kusursuz bir görünüm veriyor. Bu bb krem tek başına kusurları gizliyor, pürüzleri gideriyor, nemlendiriyor, cilt tonunu eşitleyerek ışıltı veriyor ve parlamayı kontrol altına alıyor. İçerisindeki spf 20 ile de cildi güneşten koruyan bu Garnier BB krem, favorilerimizden!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler