loader

Yazın hangi BB kremleri kullanmalı? Yaz için en iyi BB ve CC Kremler

Favoriye Ekle

Yaz aylarında hem kusursuz görünmek hem de cildine iyi bakmak için BB ve CC kremleri şiddetle öneriyoruz! Peki, BB ve CC krem arasındaki fark nedir? Cildindeki renk eşitsiziğini gideren, cildini olduğundan taze ve kusursuz gösteren bu kremleri yazın makyaj çantandan çıkarmamalısın. Şimdi senin için belirlediğimiz bu yazın en sevilen, en iyi BB krem önerileri ve CC kremlerini açıklıyoruz. CC krem nedir biliyorsun, değil mi?

L'Oréal Paris BB C'Est Magic BB Krem

L'Oréal Paris BB C'Est Magic BB Krem

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Cilt kusurlarının görünümünü azaltmak, aynı zamanda da nemlendirmek istiyorsan, L'Oréal Paris BB C'Est Magic bb kremini çok seveceksin. İçerisindeki incir özleri ile antioksidan özelliği de bulunan bu kremin içerisinde bir de spf 25 var. Verdiği doğal etkiyi de çok seviyoruz!

Maybelline New York Dream Fresh BB krem

Yazın hangi BB kremleri kullanmalı? Yaz için en iyi BB ve CC Kremler_1

Photo Credit: Bloglovin

Jel yapısıyla son derece hafif bir bitişi olan Maybelline BB krem, cilt kusurlarını çok doğal bir şekilde gizliyor. Cilt tonuyla uyum sağlayan ve aydınlık, taze bir bitiş veren bu bb krem, yağsız bir yapıya sahip. Uygular uygulamaz gözle görülür bir pürüzsüzlük veriyor. UV koruyucu da içerdiği için yaz aylarında çok severek kullandığımız bb kremlerden!

Kiehl's Ultra Light Daily UV Defense CC Cream SPF 50

Yazın hangi BB kremleri kullanmalı? Yaz için en iyi BB ve CC Kremler_2

Cilt tonunu eşitleyen ve cildin tek bir renkte olmasını sağlayan Kiehl's Ultra Light Daily UV Defense CC Cream SPF 50, hiç makyaj yapmak istediğimiz günlerde en büyük kurtarıcımız. Liçi ve meyan kökü içeren formülü, hafif renkli bir yapıya sahip ve cilt rengini eşitlerden aydınlık bir bitiş de veriyor. Tabii ki tüm BB ve CC kremler gibi UV filtresiyle cildi güneşin zararlı ışınlarından koruyor.

Urban Decay Naked Skin One & Done

Yazın hangi BB kremleri kullanmalı? Yaz için en iyi BB ve CC Kremler_3

Photo Candy Coated Closets

Çok yönlü cilt kusursuzlaştırıcı bu krem sayesinde cildindeki izleri, kusurları ve renk farklılıklarını gizleyebilir aynı zamanda da cilt bakımını gerçekleştirebilirsin. Kolay uygulanan yapısı ve incecik dokusu sayesinde arkadaşların cildindeki farklılığı sana soracağına eminiz! Bu ürünün sevdiğimiz diğer bir özelliği ise, uzun süre kullanım sonucunda gözenekleri küçültür, cilt ışıltılı ve daha sağlıklı görünür. Daha ne olsun?

Garnier BB krem

Yazın hangi BB kremleri kullanmalı? Yaz için en iyi BB ve CC Kremler_4

En popülerbb kremlerden biri olan Garnier Mucizevi Cilt Kusursuzlaştırıcı bb krem, cilde pürüzsüz ve kusursuz bir görünüm veriyor. Bu bb krem tek başına kusurları gizliyor, pürüzleri gideriyor, nemlendiriyor, cilt tonunu eşitleyerek ışıltı veriyor ve parlamayı kontrol altına alıyor. İçerisindeki spf 20 ile de cildi güneşten koruyan bu Garnier BB krem, favorilerimizden!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön