loader

Yazın Koyu Makyaj Olmaz Diyenlere!

Favoriye Ekle
Yazın Koyu Makyaj Olmaz Diyenlere!

Yaz aşkları, tatil, gün boyu güneş ışığı ve yazı anımsatan canlı renkler şu dünyada en çok sevdiğimiz şeyler olabilir. Ancak bazı anlarda, genellikle sonbahar makyajlarımızda kullandığımız koyu rujları özleyip; yaz stilimize adapte etmek isteriz. Makyajda sınır ve kural olmadığına inanıyoruz, eğer Haziran ayında koyu bir bordo ruj sürmek istiyorsan, neden kendini durdurasın! Birkaç basit ipucuyla sıcak yaz aylarında da koyu bir makyaj yapabilirsin.  

Etrafındaki herkesin açık mercan ve pembe tonları tercih etmesi, senin koyu bir ruj süremeyeceğin anlamına gelmiyor. Yapman gereken tek şey, makyajının geri kalanını hafif ve aydınlık bırakman.  

Ten makyajı

Cildini, makyaja hazırlamak ve cilt tonunu eşitlemek için makyaj bazı kullan. Bizim önerimiz, Urban Decay Self Adjusting Makyaj Bazı. Makyaj bazı uygulamasının ardından fondötenin yardımıyla cildinin kusursuz görünmesini sağla. Aydınlatıcın yardımıyla elmacık kemiklerinin üzerini, kaş ve burun kemiğini aydınlat. 

Gözler

Göz kapaklarına pembe altın tonlarında bir ışıltı taşıyarak, şahane bir yaz makyajına imza atabilirsin. Bizim favorimiz, Urban Decay Moondust Liquid Göz Farının Recharged rengi. Likit göz farını göz kapaklarına uygula ve dağıt. Dilersen göz makyajını su geçirmeyen bir maskara ile tamamla. Urban Decay Perversion Maskarayı deneyebilirsin. 

Dudaklar

Son olarak seçtiğin koyu rujunu cesurca dudaklarına uygula. Hatta moduna göre farklı dudak makyajları için sevdiğin tonları içeren bir ruj paleti edin. 12 farklı renk ve 6 farklı doku içeren Urban Decay Vice Lipstick Palette Ruj Paletini kullanabilirsin. 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön