loader

Yazın Kullanılacak Suya Dayanıklı 6 Fondöten Önerisi

Favoriye Ekle

Yazın makyaj konusunda en çok ihtiyaç duyduğumuz suya dayanıklı fondöten önerilerimizle karşındayız!

Yazın sıcağına, neme ve özellikle de tatillerde suya dayanıklı makyaj malzemeleri en önemli ihtiyaçlarımız. Denize ve havuza girdiğimizde akmayan, suya dayanıklı fondötenler ve maskaralar yazlık makyaj çantalarımızın vazgeçilmezi. Bu yazımızda sana önereceğimiz en iyi suya dayanıklı fondötenler, bu yaz makyaj konusunda kurtarıcın olacak!

1. L’Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Fondöten

1. L’Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Fondöten

Loreal Paris Infaillible fondötenler çok uzun süredir en severek kullandıklarımızdan. Yenilenen formülüyle Infaillible Fresh Wear fondöten de yazın kullanılacak fondötenler arasında liste başı olanlardan. Temasa, tere, bulaşmaya ve suya dayanıklı formülü sayesinde bu fondöten, deniz ve havuz başında da kusursuz görünmemizi sağlıyor. Infaillible fondöten, incecik yapısı ve nefes aldıran yüksek kapatıcılık özelliği ile cildini pürüzsüzleştirirken, suya dayanıklılığıyla da tatilini gönül rahatlığıyla geçirmeni sağlayacak.

2. Lancome Teint Idole Wear Nude Fondöten

2 Lancome Teint Idole Wear Nude Fondöten

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Lancome Teint Idole Ultra Wear fondöten fanları burada mı? En sevdiğimiz Lancome fondötenin suya dayanıklı versiyonu Teint Idole Ultra Wear Nude fondöten, hem yok gibi hem de deniz-plaj makyajının da yıldızı. Artırılabilir kapatıcılığı, suya dayanıklı formülü ve nefes alan dokusuyla tam yazlık bir fondöten ve tatillerimizin de vazgeçilmezi. O kadar hafif bir yapısı var ki, insan varlığını bile unutuyor! Yani kısacası kumsalda gönül rahatlığıyla denize girerken, yüzünde fondöten olduğu gerçeğini göz ardı edebilirsin!

3. Vichy Dermablend Fondöten

Vichy Dermablend Fondöten

Eğer yoğun cilt kusurlarıyla başın dertteyse ve yüksek kapatıcılığa sahip suya dayanıklı bir fondöten arıyorsan, Vichy Dermablend fondöteni mutlaka denemelisin. Cildindeki sivilce ve akne izlerini, lekeleri ve renk eşitsizliklerini tek seferde hiç yokmuşlarcasına gizleyen Dermablend fondöten, suya da dayanıklı. Bu fondötenle yaz tatilinde denize veya havuza girerken, cildinin kusursuz görüneceğinden emin olabilirsin!

4. YSL Beauty All Hours Fondöten

YSL Beauty All Hours Fondöten

Yüksek kapatıcılığı, mat bitişi ve tüm gün boyunca kalıcılığı ile kalbimizde taht kuran diğer bir fondöten de YSL Beauty’nin All Hours fondöteni. Üstelik bu fondöten suya da dayanıklı! Hem yağlı bir cilde sahipsen hem de yüksek kapatıcılık arıyorsan, yaz tatilinde YSL All Hours fondötene mutlaka bir şans vermelisin! Doğal bitişi ve yüksek kapatıcılığı seni çok etkileyecek, emin olabilirsin.

5. NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Fondöten

NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Fondöten

Yüksek kalıcılığıyla yaz tatilinde seni yarı yolda bırakmayacak bir fondöten arıyorsan Nyx Cant Stop Wont Stop fondöteni denemelisin. Tüm zorlu şartlara kalıcılığıyla karşı koyan bu fondöten, ince yapısına rağmen yüksek kapatıcılık veriyor ve cildi porselen gibi gösteriyor. “Yazın fondöten kullanılır mı?” sorusunu bile sormana gerek kalmadan, Can't Stop Won't Stop fondötene gönül rahatlığıyla güvenebilirsin. Üstelik 45 farklı renk seçeneğiyle cildinle birebir uyumlu olan rengi de kolayca bulabilirsin.
Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler