loader

Yazın vazgeçilmezi: Kusursuz French manikür için 3 hile

Favoriye Ekle

Hepimizin dışarıdan görüp de çok beğendiği ancak kendine uygulamaya geldiğinde çekindiği bazı trendler ve klasikler var. Örneğin kedi gözü makyajları ya da Fransız manikürleri. Söz konusu kendi kendimize uygulamaksa, bir profesyonelden yardım almayı tercih ediyoruz. Oysa püf noktalarını öğrenerek hepsini rahatlıkla yapabiliriz. Evet, gözünde büyüttüğün french manikürü bile! Kolay bir uygulama için bilmen gereken 3 hileyi seninle paylaştık.

Kusursuz Fransız manikürü için 3 hile

Aşağıdaki 3 hileyi ritüeline ekleyerek bakımlı ellerinin keyfini çıkar.

1. Bant kullan

Yazın vazgeçilmezi: Kusursuz French manikür için 3 hile_1
Tırnak süsleme yapmak için tırnak uçlarına beyaz ojeni çekerken elinin titrediğini düşünüyor, taşırmaktan korkuyorsan bu hile sana göre. Yapışkanı az da olsa alınmış para bandını tırnak uçlarında hafif boşluk bırakacak şekilde tırnaklarına yerleştir. Ardından kalan boşluğa beyaz ojeni uygula ve tamamen kuruyana kadar bekle. Ardından nazikçe bantı çıkar. Son olarak üzerine uygulayacağın kırık beyaz veya açık pembe ojenle manikürünü tamamla.

2. Elinden yardım al

Yazın vazgeçilmezi: Kusursuz French manikür için 3 hile_2

Bu hileyi duymuşsundur. Beyaz ojeni elinin üstüne sür ve diğer elindeki her bir tırnağını hafifçe bu ojeye batırarak tırnak uçlarındaki beyaz kısmı oluştur. İşte bu kadar pratik!

3. Kürdan kullan

Yazın vazgeçilmezi: Kusursuz French manikür için 3 hile_3

Yine tırnak uçlarına beyaz ojeni uygularken bir kürdandan yardım alırsan hata yapma ihtimalini azaltacaksın.

İpucu: Oje çıkarıcıya batırılmış kulak çubuğunla yaptığın taşırmaları düzelterek kusursuz manikürünün keyfini çıkar.

Son olarak manikürünün ömrünü uzatmak, daha kalıcı olmasını sağlamak ve parlaklığını arttırmak için top coat uygulayabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön