loader

Yeni güzellik trendi: İnci pembesi dudaklar

Favoriye Ekle
Yeni güzellik trendi: İnci pembesi dudaklar

Eğer podyumlardan ilham alan bir makyaj stili arıyorsan, ama bu stilin çok da cüretkar olmasını istemiyorsan sana harika bir önerimiz var! Berlin Moda Haftası'nda güzellik radarımıza takılan inci ışıltılı pembe rujun istediğin doğal ve trendy etkiyi yakalamana yardımcı olacak!

Pembe dudaklar

Charlotte Ronson'ın moda şovunda, gösterişli ve parlak pembe dudaklar odak noktasıydı. Olabildiğince minimal ama bir o kadar da şık bu elegan stil saniyeler içinde kalbimizi fethetti! Modellerin üzerinde gördüğümüz açık, somon pembesi ruj, trend nude tonlara harika bir alternatif olurken, ışıltılı görünüm ise oyuncak bebek etkisi yakalamaya hazır! bu kadar etkilenmişken, makyaj masamıza taşımadan edemedik! Sen de bu stili gündelik hayatında rahatlıkla uygulamak istersen, hazırladığımız rehberi takip et!

Birinci adım

Doğal ve canlı bir ten görünümü ile makyajının geri kalanını olabildiğince sade tut. Aydınlatıcı fondötenini yanaklarına, alnına ve burnuna noktalar halinde uygula ardından makyaj süngeri ile dağıt. Eğer fondöteninin aydınlatıcı özelliği yoksa fondöteninin içine bir kaç damla aydınlatıcı katmayı dene.

İkinci adım

Aydınlatıcı yardımıyla gözlerinin iç köşelerini ve elmacık kemiklerinin üzerini aydınlat.

Üçüncü adım

Dudaklarını makyaja bir dudak balmı ile hazırla. Böylece dudak makyajın çok daha uzun süre kalıcı olacak. Dudaklarına soluk pembe rujunu uygula, rujunun ışıltılı olmasına özen göster.

Muah!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön