loader

Yeni İlham Perimiz Zendaya'nın En Göz Alıcı Makyaj Görünümleri

Favoriye Ekle

Kendine has stili, oyunculuğu, şarkıları ve güzelliği ile bir süredir radarımızda olan Zendaya, en göz alıcı makyaj görünümleriyle bugün merceğimiz altında!

Geçtiğimiz günlerde, en sevdiğimiz makyaj markalarından biri olan Lancôme, yeni global güzellik elçisini duyurdu: Yeni ilham perimiz Zendaya Coleman! Güzelliği, oyunculuğu ve özgün moda algısı ile uzun süredir adından söz ettiren Zendaya’ya, bir de Lancôme güzellik elçisi olduktan sonra baktık: Değişen bir şey yok, ışıltısı, özgün havası ve güzelliği hala çarpıcı. İşte bize güzelliğiyle ilham veren Zendaya’nın en göz alıcı makyaj görünümlerinden birkaçı…

Lancôme’un yeni güzellik elçisi Zendaya

Lancôme’un yeni güzellik elçisi Zendaya

90’ların ortasında doğan, çocuk dizilerinin sevilen oyuncusu Zendaya, aynı zamanda güzel sesiyle de müzik dünyasının popüler isimlerinden. Çok sevdiğimiz çizgi roman karakterinin sinemaya uyarlanan filminde de rol aldıktan sonra adı çok sık duyulmaya başlayan Zendaya, artık Lancôme’un da güzellik elçisi. Zendaya gösteri dünyasının her alanında yer almaya başlayınca, kırmızı halılarda sık sık karşımıza çıkmaya başladı ve onu kırmızı halıda ilk gördüğümüz günden beri makyaj stilini severek takip eder olduk. İşte cool ve tarz sahibi aktrisin ilham verici makyaj stilleri.

Kadife gibi bir cilt

zendaya'nın ten makyajı ve fondöteni

Zendaya’nın dumanlı göz makyajları, canlı renklerdeki dudak makyajları bir yana, pürüzsüz ve kadife gibi görünen ten makyajının sırrı bizim için merak uyandırıcı. Hem mat bitişli hem de yokmuş gibi duran ten makyajı gerçekten onu kusursuz gösteriyor.

Editörün Önerisi: Kadife gibi bir ten makyajı, mat ve doğal bir bitiş arıyorsan, Lancôme’un Teint Idole Ultra Wear fondötenini mutlaka denemelisin! Hem son derece kalıcı hem de gün boyu konforlu kullanımıyla en sevdiğimiz fondötenlerden biri!

Hacimli, dramatik kirpikler

Yeni İlham Perimiz Zendaya'nın En Göz Alıcı Makyaj Görünümleri_1

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Simsiyah, yoğun hacimli ve dramatik etkili kirpik görünümünü hangimiz sevmeyiz? İşte baka baka doyamadığımız bu Zendaya fotoğrafında, kirpikleri resmen makyaja tüm havasını veriyor. Böyle dramatik etkili bir görünüm elde etmek istersen, Lancôme Hypnôse Drama maskarayı deneyebilirsin.

Stil İkonu

zendaya bordo ruj makyajı

54 milyondan fazla takipçiye sahip Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarının her biri ayrı bir ilham kaynağı. Gün içinde makyajsız bir selfie, film setinden bir an, kırmızı halı hazırlık görüntüleri derken, Zendaya’nın stilini anlık olarak takip edip ilham alabiliyoruz. En sevdiğimiz görüntülerinden biri ise Lancôme’un düzenlediği partideki bordo elbisesi ve ruju oldu.

Dumanlı gözlerin kraliçesi

zendaya dumanlı göz makyajı

Zendaya’ya en çok yakışan makyaj görünümlerinden biri ise dumanlı göz makyajı. Monolid gözlerini daha da çekici bir şekilde ön plana çıkaran bu makyajı, nude tonlarda bir dudak parlatıcısıyla tamamlamış ve tek kelimeyle mükemmel görünüyor!

Turuncunun enerjik etkisi

zendaya makyajı

Met Gala kırmızı halısında boy gösteren ve kabarık saçlarıyla tüm dikkatleri üzerinde toplayan Zendaya, turuncu ruju ile resmen bizi kendisine hayran bıraktı. Hem renkli elbisesi hem de iddialı saçlarıyla enerjik bir etki yakalamış, turuncu rujuyla da son noktayı koymuş. Bu makyaj stilini en kısa zamanda denemek için fırsat kolluyoruz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler