loader

Yeni makyaj trendi: Parlak dudaklar geri döndü!

Favoriye Ekle

Parlak bitişli rujlar bizim için yılın her anı kullanılmayı hak eden makyaj ikonları. Makyajın en klasik dokunuşlarından birini oluşturan parlak bitişli rujlar, her dudak yapısına çok yakışıyor. 90 yılı aşkındır makyaj stilleri ile iç içe olan parlak rujlar, son sezonların moda haftalarında da tekrar tekrar karşımıza çıkmaya başladı.

En sevdiğimiz parlak ruj renkleri ve ruj önerileri ile karşındayız. Parlak bitişli rujları, makyajına nasıl uyarlayacağını, parlak ruju nasıl süreceğini detaylıca anlatıyoruz. Hazırsan başlayalım!

Zamansız bir şıklık için: Parlak bitişli kalıcı rujlar

maybelline vinyl ink likit rujlar

Parlak bitişli rujlar için joker ürünler diyebiliriz. Gün içinde fresh bir görünüm için nude renkleri sürerken, gece makyajında daha gösterişli bir görünüm için dudaklarında ıslak etki yaratacak iddialı ruj renklerine yönelebilirsin.

Parlak bitişli ruj önerisi isteyenler için sana gözümüz kapalı bir önerimiz var: Maybelline Vinyl Ink rujlar! Yemeye, içmeye ve bulaşmaya dayanıklı formülü sayesinde gün içerisinde tazelemeye gerek kalmıyor ve 16 saate kadar da kalıcılıklarını koruyorlar. Parlak rujların kalıcı olmasına alışkın olmadığımız için Vinyl Ink rujları dener denemez şaşkınlığımızı gizleyemedik. Dudakta ağırlık yaratmıyorlar, yapışkan his bırakmıyorlar ve 8 farklı renk seçeneği ile her stile uyum sağlıyorlar.


Parlak dudaklar: Feminen ve dolgun görünüm

Parlak dudaklar: Feminen ve dolgun görünüm

Parlak bitişli rujunu, femme fatal bir görünümden, doğal lolita makyajına kadar bir çok farklı stilde kullanabilirsin. Daha doğal bir etki yakalamak için, açık pembe veya şeffaf tonlarındaki parlak rujları denemelisin. Kendini daha seksi hissetmek istersen, daha yoğun ve çarpıcı renklere yönel.

Kırmızı? İyi fikir. Bordo? Neden olmasın!

Parlak bitişli makyajımızın en sevdiğimiz tamamlayıcısı parlak ve nemli bitişli rujlar. L'Oréal Paris Glow Paradise rujlar, nar özlü formülleri sayesinde dudakları nemlendirirken çok doğal bir renk veriyorlar. Nemli ve canlı dudak görünümü için mutlaka denemelisin. Bu rujlar aynı zamanda dudakların daha nemli görünmesini sağlıyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler