loader

Yeni makyaj trendi: Parlak dudaklar geri döndü!

Favoriye Ekle

Parlak bitişli rujlar bizim için yılın her anı kullanılmayı hak eden makyaj ikonları. Makyajın en klasik dokunuşlarından birini oluşturan parlak bitişli rujlar, her dudak yapısına çok yakışıyor. 90 yılı aşkındır makyaj stilleri ile iç içe olan parlak rujlar, son sezonların moda haftalarında da tekrar tekrar karşımıza çıkmaya başladı.

En sevdiğimiz parlak ruj renkleri ve ruj önerileri ile karşındayız. Parlak bitişli rujları, makyajına nasıl uyarlayacağını, parlak ruju nasıl süreceğini detaylıca anlatıyoruz. Hazırsan başlayalım!

Zamansız bir şıklık için: Parlak bitişli rujlar

Zamansız bir şıklık için: Parlak bitişli rujlar

Parlak bitişli rujlar için joker ürünler diyebiliriz. Gün içinde fresh bir görünüm için nude renkleri sürerken, gece makyajında daha gösterişli bir görünüm için dudaklarında ıslak etki yaratacak iddialı ruj renklerine yönelebilirsin.

Parlak bitişli ruj önerisi isteyenler için yeni kefşettiğimiz bir ikiliyi seninle tanıştırmak isteriz. L'Oréal Paris Rouge Signature Metallic Likit Ruj renklerinden favori rengini dudağına uygula. Bizim en sevdiğimiz renklerin başında 205 Fascinate ve 201 Stupefy geliyor. Rujunun parlaklığını arttırmak için üzerine saydam tonlardaki L'Oréal Paris Rouge Signature Lip Toppers 210 White Gold rengini uygula. Eğer parlak rujunun içinde altın ışıltıların olmasını istersen Topper 212 Pure Gold rengini de top coat olarak sürebilirsin. 

Editörün önerisi: Makyajını tazeleme seanslarını en aza indirgemek için, parlak bitişli rujunu uygulamadan önce dudaklarına peeling yapmanı öneririz. Böylece rujun uzun süre dağılmayacak!

Parlak dudaklar: Feminen ve seksi görünüm

Parlak dudaklar: Feminen ve seksi görünüm

Parlak bitişli rujunu, femme fatal bir görünümden, doğal lolita makyajına kadar bir çok farklı stilde kullanabilirsin. Daha doğal bir etki yakalamak için, açık pembe veya şeffaf tonlarındaki parlak rujları denemelisin. Kendini daha seksi hissetmek istersen, daha yoğun ve çarpıcı renklere yönel.

Kırmızı? İyi fikir. Bordo? Neden olmasın!

Parlak bitişli makyajımızın en sevdiğimiz tamamlayıcısı parlak ve saten bitişli rujlar. L'Oréal Paris Color Riche Shine rujları yumuşacık sürümleri ve inanılmaz geniş renk skalasıyla bizi kendine hayran bıraktı. Her çantamızda en az bir tane olan Color Riche rujlardan mutlaka denemeni önerdiğimiz renkler: 247 Shot of Sun ve 656 Beige in the City. Her makyaj modeline ayak uyduran bu renkler sayesinde güneş öpücüğü seninle olacak. 

Dolgun dudaklar için: Parlak bitişli rujlar

Dolgun dudaklar için: Parlak bitişli rujlar

Parlaj rujların dudakları daha dolgun gösterme özelliği olduğunu biliyorsun, değil mi? Parlak rujlar ışığı yansıttığı için dudaklarda ilüzyon yaratarak daha dolgun görünmelerini sağlar.

 L’Oréal Paris Color Riche Plump & Shine Dudak Dolgunlaştırıcı rujlar, dudağında sadece ilüzyon yaratmıyor, aynı zamanda içeriğindeki mentol sebebiyle dudaklarının gerçekten de daha dolgun görünmesine yardımcı oluyor. Color Riche rujun içeriğinin %40'ı değerli yağlardan oluşuyor. Bu nedenle parlak rujun hem dudaklarını nemlendirirken, hem de dudaklarında dolgunlaştırıcı bir etki sunuyor. Capcanlı renklerinden en favorimizi soracak olursan, cevabımız: 106 Pitaya Plump. Dudaklarında parlak pembe ve mercan karşımı bir renk görmek istersen bu rengi sen de kullanmalısın. 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön