loader

Yeni nesil BB krem ile tanış: Kiehl's C vitaminli ve güneş korumalı BB krem

Favoriye Ekle

Günlük makyajımızda fondöten yerine kullandığımız BB kremler uzun yıllardır makyaj çantamızın vazgeçilmezi haline geldiler. Şimdi BB kremde yepyeni bir dönüm noktası! Kiehl's'in yeni nesil BB kremi ile bambaşka bir deneyim yaşayabilirsin. Eğer sen de fondötenin ağır yapısı yerine renkli nemlendiriciden yardım alıyorsan, Khiel's'in C vitamini ve SPF50 güneş korumalı BB kremini çok seveceksin. Gelin bu mucizevi BB kreme yakından bakalım.

Kiehl's Actively Correcting & Beautifying BB kremi neden bu kadar sevdik?

Renk tonunun eşitlenmesine yardımcı oluyor

Renk tonunun eşitlenmesine yardımcı oluyor

Kadınların q'i renk tonu eşitsizliğinden şikayetçi, )'u ise koyu lekeleri en büyük cilt sorunları olarak ifade ediyor. Peki, sana Kiehl's'in yeni nesil BB kreminin 4 haftada renk tonu farklılıklarını azalltığını söylesek... Evet, doğru anladın! Bu BB kremi cildine sürdüğünde doğal mineral pigmentlerle anında mükemmelik sağlıyor ve dahası, içersindeki C vitamini, renk tonunu eşitsizliğinin düzenlenmesine yardımcı oluyor.

SPF 50

SPF 50

Kiehl's'in yeni BB krem'i SPF 50 güneş kremi içeriyor. Yani bu demek oluyorki, artık güneş kremi+BB krem kullanmamana gerek kalmadı! Bu ürün seni hem güneşten koruyacak hem gözenek görünümünü azaltıp, çizgilerin görünümünün azalmasını sağlıyacak! Daha ne olsun?

Nasıl kullanırım?

Nasıl kullanırım?

BB kremi ister gece, ister gündüz kullanabilirsin. Yaz gecelerinde BB kremin, allığın ve maskaran yanında olduğu sürece, farklı makyaj malzemelerine ihtiyaç duymayacaksın.

Editörden not: Eğer cildinde leke problemi varsa, yıl boyunca Kiehls'in BB kremi ile birlikte Clearly Corrective Dark Spot Solution kullanarak koyu lekelerin görünümü azaltabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler