loader

Yeni Victoria's Secret modeli ile tanış: Taylor Hill

Favoriye Ekle

Victoria's Secret'in 10 Ağustos'da tüm dünyaya lanse ettiği yeni modeli Taylor Hill bizi kendine hayran bıraktı. Doğal ve parlak saçlarıyla dikkat çeken Taylor, son yılların modası kalın kaşlarıyla yeni nesil modellere taş çıkardı. Ünlü içgiyim markasının dünyaca ünlü defilelerinde boy gösterecek olan Taylor Hill'i gelin yakından tanıyalım.

Modern zamanın Sindirella hikayesi

Victoria's Secret'in yeni modeli Taylor Hill klasik Sindirella hikayesine sahip. Colorado'da orta halli bir ailede büyüyen Taylor'u 14 yaşında ünlü fotoğrafçı Jim Jordan keşfetti. Tamamen şans eseri gördüğü genç kızla konuşmaya başlayan Jim Jordani o gün bu gündür Taylor'u kanatlarının altına almış ve onu en iyi markalarla çalıştırmış. 1996 doğumlu model bugüne kadar Forever 21, H&M gibi büyük markaların yüzü oldu ve ELLE dergisinin kapağına çıktı. Biz de Taylor Hill'in bu hızlı yükselişini senin için yakından inceliyoruz. Geleceğin Adriana Lima'sı denilen genç kızın gelin makyajına yakından bakalım.

Doğal makyaj

Taylor Hill, son zamanların furyası doğal makyaj akımını yakından takip ediyor. Kalın ve gür kaşları ile dikkat çeken ünlü güzelin makyajı için aşağıdaki adımları takip etmen yeterli.

1. Adım

Cildine BB krem sür ve parmaklarınla yay. Böylece cildindeki farklı renk tonlarını eşitleyebilirsin. Elmacık kemiklerinde açık turuncu tonlarında allık sür.

2. Adım

Göz makyajında toprak tonlarını tercih eden ünlü model, ışıltılı farını hem göz kapağına hem de alt kirpik diplerine uygulamış. Göz makyajını ince eyeliner ve bol maskara ile tamamlayabilirsin.

3. Adım

Makyajını, sezonun son trendi turuncu ruj ile tamamlayabilirsin. İşte yaz mevsimine uygun, taze ve doğal makyaj için yapman gerekenler bu kadar, ne duruyorsun?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön