loader

Yeni yıl özel: Işıltılı göz makyajları

Favoriye Ekle
Yeni yıl özel: Işıltılı göz makyajları

Senenin son partisi aynı zaman da en çok beklediğimiz partisi olacak. Yeni yıla nasıl girersek öyle geçer ya, bu gece güzellik stilimiz de büyük önem taşıyor. Endişelenme, Makyaj.com'la emin ellerdesin!

Yılbaşı arifesi 2014: Gözler odak noktası!

Podyumlar, yeni trendleri yakalayıp makyaj masana taşımak için en ideal ortam. 2014/2015 Sonbahar/Kış sezonunu mercek altına aldık, yılbaşı gecesine taşıyabileceğin makyajları senin için derledik.

- Rengarek farlar: Mavi, gri, altın rengi ve hatta bordolar; gözlerimiz yeni yıla hoş geldin demek için renklere bürünmeye hazır. Eğer siyah bir elbise tercih ettiysen ve stiline biraz yeni yıl ruhu katmak istersen, bu göz makyajları tam da sana göre!

- Parıltılı makyajlar: Eğer yılbaşı gecesi makyajını kalan 364 gecenin makyajından ayıran bir şey varsa o da iddialı makyajlar için senenin daha uygun bir zamanı olmaması. Bu kış parıltılı göz makyajları, modacıların olmazsa olmaz makyaj stillerinden biriydi. Bu nedenle 31 Aralık gecesi ışılda ışıldayabildiğin kadar!

- Biraz daha fazla makyaj: Abartı hiç bir şart altında güzel olmasa da, yılbaşı gecesi günü nude bir makyaj tercih etmek hiçbir fashionistanın affedemeyeceği bir suç. Ön plana çıkan dudaklar, buğulu gözler, iki kat maskara uygulaması... Hepsini bir araya getirmek için daha uygun bir zaman dilimi yok!

- Takma kirpik görünümü: Yapay olan hiçbir şeye geçiş yok, en abartılı stilimizde bile. Takma kirpik kullanmak yerine o etkiyi yakalamanı sağlayacak bir maskara ile upuzun kirpiklere kavuş.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön