üye ol
Makyaj.com’a hoş geldin!

E-Posta adresindeki linke tıklayarak giriş yapıp devam edebilirsin.

Yeni Yılda Gözeneklere Veda Ediyoruz!

Favoriye Ekle
Yeni Yılda Gözeneklere Veda Ediyoruz!

Yeni yılda gözeneklerine veda edip, kusursuz bir cilt görünümüne ve harika bir ten makyajına kavuşmaya ne dersin?

2017’yi geride bırakmaya az bir zaman kaldı ve hepimizin aklında “Yeni yıl kararları” şekillenmeye başladı bile. 2017’de bırakmak istediğimiz şeylerin yanına bir de o canımızı sıkan “gözenek görünümünü” de eklemeye ne dersin? Kusursuz bir ten makyajı ve harika bir cilde kavuşmak için biz sihirli bir ürün keşfettik ve hızla buraya koşup seninle paylaşmak istedik!

Gözenekler neden oluşur?

null

Gözenekler, aslında cildin nefes almasını sağlıyorlar. Cilt de iyi bir şekilde nefes aldığında çok daha sağlıklı, canlı ve parlak görünüyor. Fakat genişlemiş gözenek görünümü de asla istediğimiz bir görüntü değil. Peki bu genişlemiş gözenek görünümü ile neden karşılaşıyoruz? Zaten cildimizin nefes alması gereken noktalarını, makyaj ile nefes alamaz hale getirip bir de üzerine ihtiyacı olan temizliği ve bakımı yapmadığımızda, gözeneklerimiz daha fazla nefes almak için genişliyor ve o istemediğimiz görüntüyle karşılaşıyoruz.

Gözenekleri sıkıştırmak neden önemli?

null

Bir çoğumuz aynaya baktığımızda, yüzümüzü incelerken ilk gördüğümüz şey gözeneklerimiz oluyor. Makyajsızken gereği kadar sinir bozucu olan bu durum, fondöten uyguladıktan sonra daha da keyif kaçırıcı bir hal alıyor. Genişlemiş gözenek görünümü şüphesiz ki hepimizin canını sıkıyor. Peki gözenekleri nasıl sıkılaştırabiliriz? Bu soruya harika bir cevap bulduk!

Kiehl’s Micro-Blur Skin Perfector

null

Gözenekleri sıkılaştırmak için ilk ve en önemli adım cildi düzenli ve doğru bir şekilde temizlemek. Makyajla uyumamak ve cildi yoracak yapıda ürünler kullanmamak. Bu adımı başarı ile gerçekleştirdiğini düşünerek, sonrasında kullanabileceğin ve düzenli kullandığında da geniş gözenek görünümünü azaltan harika bir üründen bahsedeceğiz.

Kiehl’s’ın Micro-Blur Skin Perfector kremi, geniş gözeneklerin baş düşmanı! Yaklaşık bir ay önce kullanmaya başladığımız bu ürün, her aynaya bakışımızda bizi şaşkınlığa uğratıyor. Kiehl’s Micro-Blur Skin Perfector’un hem cildimizde hem de makyajımızda yarattığı fark gerçekten inanılmaz!

Kiehl’s Micro-Blur Skin Perfector nasıl kullanılır?

null

Biz Kiehl’s Micro-Blur Skin Perfector’ı makyaj bazı olarak kullanıyoruz. Gözenek görünümünün yoğun olduğu yanak, burun kenarı ve alın bölgesine uyguladığımızda, anında flu ve pürüzsüz bir görüntü elde ediyoruz. Böylece fondötenimiz çok daha pürüzsüz görünüyor ve cildimiz resmen bebek gibi oluyor.

Kiehl’s Micro-Blur Skin Perfector, gözenekleri tıkamadığı ve cildin nefes almasına engel olmadığı için, gözeneklerin genişlemesine de neden olmuyor. Ayrıca düzenli kullanıldığında da geniş gözenekleri sıkılaştırıyor ve gerçekten gözle görünür bir değişim yaratıyor.

Ten rengine sahip bu mucizevi kremin yapısı da yumuşacık. Parça parça olmadan, çok kolay bir şekilde cilde yayılıyor. Eğer çok daha belirgin ve uzun soluklu bir sonuç elde etmek istersen, sen de bizim gibi, tampon hareketlerle uygulayabilirsin.

Gündüzleri Kiehl’s Micro-Blur Skin Perfector’ı makyaj bazı olarak kullanabileceğin gibi, geceleri de cilt bakım rutinin son adımı olarak uygulayabilirsin.

null

Eğer günlük makyajında, gözeneklerini gizleyecek ve cildini pürüzsüzleştirecek bir makyaj bazı arıyorsan, aynı zamanda geniş gözeneklerinin sıkılaşmasını istiyorsan, Kiehl’s Micro-Blur Skin Perfector’ı mutlaka denemelisin. Gözle görülür bir sonuç aldığımız için, gönül rahatlığıyla öneriyoruz. Özellikle kış aylarına uygun porselen makyaj için son derece kullanışlı!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?
Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön