0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Yeni yılda mutlaka denemen gereken en iyi 10 Nude Ruj

Favoriye Ekle

Son zamanlarda denediğimiz ve bağımlısı olduğumuz en iyi nude ruju paylaşıyoruz! Yeni yılda mutlaka denemen gereken en iyi 10 nude ruj listemizle karşındayız!

Yeni bir nude ruja asla “Hayır” diyemeyiz, ne kadar çok bizim için o kadar iyi. Nude rujlara bu kadar meraklıyken de, mutlaka denenmesi gereken nude rujlar rehberi hazırlamasak olmazdı. Nude rujların en can alıcı noktası, renk olarak birbirlerine benzer gibi görünseler de farklı alt tonları sayesinde aslında çok çeşitli olmaları. İşte bu rehberimizde, her cilt tonu için farklı renklere sahip en iyi 10 nude rujumuzdan bahsettik! Bakalım aralarında senin de favorilerin olacak mı?

L’Oréal Paris Free The Nudes No Hesitation

Yeni yılda mutlaka denemen gereken en iyi 10 Nude Ruj_1

Gül kurusu tonlarında nude rujları seviyorsan, L’Oréal Paris’in Free The Nudes serisindeki No Hesitation rengini çok seveceğine eminiz. Pembeye çalan bu nude mat ruj, özellikle doğal tonlardaki buğulu göz makyajları ile çok yakışıyor. Ultra mat yapısı ve yüksek pigmentli formülü sayesinde dudakları kurutmadan mat bir görünüm veren bu seride tam 12 tane farklı nude tonu var. No Hesitation ise gülkurusu rujlar arasında en beğendiklerimizden. 

L’Oréal Paris Les Macarons 822 Mon Caramel

Yeni yılda mutlaka denemen gereken en iyi 10 Nude Ruj_2

Çikolata kokulu Les Chocolats likit mat rujlardan sonra, şimdi de başımızı makaron kokularıyla döndüren Les Macarons likit mat rujlar ile iştahımızı kabartıyoruz. Pembe tonlarındaki bu likit mat ruj serisinde, 822 Mon Caramel rengi, sıcak alt tonlu nude rengiyle en sevdiğimiz mat rujlarımızdan oldu. Hem kokusu, hem kalıcılığı hem de ultra mat bitişi ile bu nude ton, günlük makyajlar için vazgeçilmezlerden.

L’Oréal Paris Free The Nudes No Cliché

L’Oréal Paris Free The Nudes No Cliché

Tamamen dudaklarını gizleyecek ve dikkati gözlerine verecek, dudak rengi bir ruj mu arıyorsun? O zaman Free The Nudes rujlardan No Cliche rengini bir an önce denemelisin. Serideki en açık renklerden biri olan bu renk, sıcak şeftali tonlu bir nude. Koyu tonlarda dumanlı bir göz makyajı yapıp dudaklarını yok etmek istersen, mat bitişi ve yoğun rengi ile harika bir seçenek.

L’Oréal Paris Rouge Signature 117 I Stand

Yeni yılda mutlaka denemen gereken en iyi 10 Nude Ruj_3

L’Oréal Paris Rouge Signature rujların dudakta yarattıkları yokmuş hissi gerçekten de bir harika. İncecik yapılarına rağmen dudağa verdikleri yoğun renk ve mat bitiş, ilk çıktıkları günden beri elimizden düşüremememiz için en geçerli sebepler. Rouge signature rujların arasındaki nude tonlu 117 I Stand ise kahverengi tonlu bir nude rengi. Eğer kahverengi nude rujları seviyor, dudağında yokmuş gibi dursun istiyorsan, bu rengi deneyebilirsin.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

L’Oréal Paris Free The Nudes No Doubts

Yeni yılda mutlaka denemen gereken en iyi 10 Nude Ruj_4

Pembe alt tonlu nude rujları seviyorsan, bir diğer seçenek ise L’Oréal Paris Free The Nudes rujların No Doubt rengi. Açık tonlu bu nude mat ruj, sıcak bir alt tona sahip olduğu için, toprak tonlu göz makyajları ile çok yakışıyor. Eğer günlük olarak kullanabileceğin ve tüm makyajlarınla uyumlu olacak bir nude ruj arıyorsan, Free The Nudes No Doubt rengine bakabilirsin.

L’Oréal Paris Les Macarons 834 Infinite Spice

Yeni yılda mutlaka denemen gereken en iyi 10 Nude Ruj_5

Baharat tonlu yani biraz daha sıcak tonlara sahip nude rujlara asla karşı koyamıyoruz. Les Macarons serisindeki 834 Infinite Spice rengi de gerçekten iç ısıtan bir nude tona sahip. Mercan-nude arası bu renk, kahverengi makyajlarla çok uyumlu. Benzer tonlardaki bir allıkla tamamladığında çok sağlıklı bir tazelik veriyor.

L’Oréal Paris Free The Nudes No Judgment

L’Oréal Paris Free The Nudes No Judgment

Eğer biraz koyu ve turuncu alt tonlu nude rujları seviyorsan, Free The Nudes No Judgment rengi tam sana göre demektir. Sıcak alt tonlu cilde sahip olanların çok severek kullanacağı bu sıcak nude renkli ruj, gece makyajları için de çok kullanışlı. Kırmızı veya bordo gibi koyu renkleri kullanmak istemediğin zamanlarsa, No Judgment rengine bir şans verebilirsin.

L’Oréal Paris Rouge Signature 110 I Empower

Yeni yılda mutlaka denemen gereken en iyi 10 Nude Ruj_6

Kendi dudağım gibi görünsün ama nötr bir tona sahip olsun diyorsan, sana harika bir dudak rengi ruj önerimiz var: L’Oréal Paris Rouge Signature 110 I Empower rengi. Rouge Signature rujların dudaktaki yokmuş hisleri ve nude tonu bir araya geldiğinde dudaklar resmen kusursuz görünüyorlar.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler