loader

Yeni Yılı En Güzel Halinle Karşılaman İçin 5 Ürün Önerisi

Favoriye Ekle

Yeni yıl yaklaşıyor! 2021'i en güzel halinle karşılamanı sağlayacak en iyi 5 ürün önerimizi bir araya getirdik!

2020'nin beklediğimizden ve umduğumuzdan çok farklı geçtiğini kabul ediyoruz ama bu 2021'den umudumuzu keseceğimiz anlamına asla gelmiyor! Yepyeni bir yıla tüm motivasyonumuzla hazırlanmak ve onu en güzel halimizle karşılamak için harika makyaj tüyoları bir araya getirdik. Ne demişler, "Yeni yıla nasıl girersen, bütün bir yıl öyle geçermiş!", biz de 2021'e dair tüm güzel şeyleri hayatımıza alabilmek ve onu en güzel halimizle karşılamak için şimdiden kollarımızı sıvadık! Bakalım bu yeni yıla yaraşır, en iyi 5 makyaj malzemesi önerimiz seni de motive edecek mi?

1- Yorgun görünümü yok et

1- Yorgun görünümü yok et

2020'nin tüm yorgunluğunu geride bırakmak için, Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı'dan daha iyisi olamaz! Koyu göz altı morluklarını tek seferde gizleyen, donuk ve mat görünümü gideren, ciltteki kusurları gizleyen ve daha aydınlık bir görünüm veren bu kapatıcı, makyaj çantalarımızın asla eksilmeyen üyelerinden. Güzel tarafı ise bu kapatıcıyı cilt kusurlarını gizlemek için kullanabileceğin gibi, yüzünü boyutlandırmak için de kullanabilirsin. Açık ve koyu renkleriyle yüzüne kontür yapabilir, hem enerjik ve aydınlık bir cilde sahip olabilirsin.

Işıltılı göz makyajı

Işıltılı göz makyajı


Işıltılı göz makyajları kendimizi canlı hissetmemiz için her zaman iyi bir sebep. Son zamanlarda elimizden düşüremediğimiz Maybelline Color Strike Kalem farlardan 35 Flash rengi, gözlere anında ışıl ışıl bir etki veriyor. Hem tek başına, hem de doğal tonlu buğulu bir göz makyajıyla çok kullanışlı olan bu kalem far, sünger aplikatörü sayesinde far fırçasına gerek kalmadan çok kolay bir şekilde uygulanabiliyor. Tek sürüşte yoğun renk veren Color Strike kalem farların diğer renkleri de bir harika. Üstelik uygularken dökülme yapmıyorlar ve 12 saate kadar da kalıcılar!

Maybelline Color Strike farların tüm renklerini görmek için bu makalemize göz atabilirsin.

Hacimli, şipşak kirpikler

Hacimli, şipşak kirpikler

Yeni yılda kirpiklerimiz de yakışır bir şekilde hacimli, ve upuzun! Şipşak hacim etkisi için de favori maskaramız: Maybelline Snapscara Maskara! Kirpiklere uygulandığında hemen hacim veren ve uzatan bu maskara, aynı hızda da temizlenebiliyor. Topaklanmayan formülü ile kirpikleri yapıştırmadan hacim veriyor ve daha uzun görünmelerini sağlıyor. Sadece ılık suyla hemen çıkan bu maskarayı temizlerken gözleri ovuşturmaya gerek kalmıyor. Kıvrımlı kıl fırçası sayesinde ise çok kolay uygulanıyor, kısacası bu maskaraya dair her şey "şipşak" hızında ve harika! Pitch Black klasik siyah rengiyle birlikte, göz makyajına renk katmak istediğinde Deja Blue mavi rengini de kullanabilirsin.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Dolgun ve lifting etkili dudaklar

Dolgun ve lifting etkili dudaklar

Bu yıl deneyip hayran kaldığımız, bizim için tam anlamıyla "İlk görüşte aşk" olan dudak parlatıcılarını sana da önermezsek olmaz! Maybelline Lifter Gloss dudak parlatıcıları, hyaluronik asit içeren formülleri sayesinde dudakların daha dolgun ve pürüzsüz görünmesini sağlıyor. Dudak çerçevesini belirginleştirerek dudaklarda lifting etkisi yaratıyor. Sonuç: Nemli, pürüzsüz, dolgun ve kalkık dudaklar! Üstelik nude-pembe tonları her makyaj ile uyumlu, büyük sünger aplikatörü ile çok kolay uygulanıyorlar ve yapışkan bir his bırakmıyorlar.

Capcanlı yanaklar

Capcanlı yanaklar

Kendiliğinden kızarmış yanaklar, her zaman çok daha sağlıklı, canlı ve enerjik bir görünüm elde etmemizi sağlıyor. Bunun için de krem allıklar çok kullanışlılar. Yeni yılı en güzel halinle karşılamak için ihtiyacın olan en iyi allık, Maybelline Cheek Heat krem allıklar. Jel-krem formülüyle birkaç parmak hareketiyle kolayca dağılan bu allıklar, cilde çok doğal, sanki kendiliğinden kızarmış gibi bir etki veriyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler