loader

Yılbaşı coşkusunu tırnaklarına yansıt!

Favoriye Ekle
Yılbaşı coşkusunu tırnaklarına yansıt!

Yılbaşı gecesi için makyajına ve kıyafetine karar verdin, peki ya tırnakların? Yeni yılı kutlayacağın bu özel günde, tırnaklarına da farklı bir manikür deneyebilirsin. Bizim önerimiz, ışıltılı ve yeni yıl temalı tırnak stillerinden yana. Yılın sadece bir günü hem makyajında, hem kıyafetinde hem de tırnaklarında ışıltı kullanabilirsin, yılbaşı gecesi bu fırsatı kaçırmamalısın. Bu cesur ve parlak tırnaklara sahip olmak için adımları takip et.

1. Adım

Tırnağına baz kat olarak simli, ışıltılı bir renk sürmelisin. Bunun için, gri, bronz veya altın tonlarını düşünebilirsin. Ojeni tırnağının ortasından başlayarak, kenarlara doğru sür ve iyice kurumasını bekle.

Editörün önerisi: Her tırnağına aynı renk bazı uygulamak yerine, farklı farklı renkler kullanabilirsin.

Ürün önerisi:

Maybelline New York Oje Color Show 228 Tan Lınes

2. Adım

Kıyafetine uygun renklerde pastel renkli ojeni seç. Daha sonra, seçtiğin oje ile tırnağının ortasına ince bir şerit oluştur. Kusursuz şeritler oluşturmak için yapışkanlı bantlardan yardım alabilirsin. Farklı renkler kullanarak, bütün tırnaklarına şerit çizdikten sonra diğer adıma geçebilirsin.

Ürün önerisi:

Maybelline New York Oje Color Show 110

3. Adım

Şimdi şeritlerini süsleme zamanı! Tırnaklarının ortasına çektiğin şeritleri beyaz oje ile istediğin motiflerle süsleyebilirsin. Yılbaşı teması için ufak karlar çizebilirsin veya geometrik şekillerle de tırnaklarını renklendirebilirsin.

Ürün önerisi:

Maybelline New York Oje Color Show 130

4. Adım

Manikürünün uzun süre tırnağında durması için, top coat uygulamalısın. İşte bu kadar! Yılbaşı gecesi tırnaklarınla ilgi odağı sen olacaksın.

Ürün önerisi:

Maybelline New York Oje Color Show 649

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön