loader

Yılbaşı indirimlerinden hangi makyaj malzemelerini almalısın?

Favoriye Ekle
Yılbaşı indirimlerinden hangi makyaj malzemelerini almalısın?

Yılın sonuna yaklaşırken, 2020’ye girmenin ve yılbaşı indirimlerinin yarattığı heyecan tavan yapmış durumda! Yılbaşı indirimlerinden hangi makyaj malzemelerini alsam diye düşünüyorsan, işte karşında yılbaşı indirim rehberi!

Yılın en renkli ve canlı zamanlarına sayılı günler kalmışken, birbiri ardına başlayan yılbaşı indirimleri de bizim için büyük heyecan konusu. Sen de bizim gibi birer makyaj seversen, şimdiden yılbaşı kozmetik indirimlerini bekliyor ve alışveriş planları yapıyorsundur. Peki yılbaşı indirimlerinden hangi makyaj malzemelerini almalısın? Senin için harika bir yılbaşı indirimi rehberi hazırladık!

L’Oréal Paris Yılbaşı İndirimi

Watsons yılbaşı indirimi dendiğinde bizim için akan sular durur! Watsons indirimleri bizim için her zaman severek kullandığımız makyaj malzemelerimizi stoklamak ve yeni ürünleri denemek için harika bir fırsat. Bu yılki yılbaşı Watsons indirimden ise alacaklarımızı listeye ekledik ve sana da önermeden edemedik!

L’Oréal Paris’in True Match fondöteni, bittikçe yenisini aldığımız, en iyi fondötenlerimizden. Yılbaşı indirimi de biten fondötenimizi yenilemek için harika bir fırsat. Ciltle kusursuz bir uyum yakalayıp tüm kusurları doğal bir şekilde gizlediği gibi aynı zamanda True Match fondöten cilde bakım da yapıyor. İçerisindeki hyalüronik asit, aloe vera ve antioksidanlar sayesinde cilt düzenli kullanıldığında daha pürüzsüz görünmeye başlıyor.

Bu yılbaşı indiriminde stoklayacağımız diğer bir ürün ise L’Oréal Paris’in Ceylan Göz Etkili Bambi Eye Maskarası. Gözleri daha büyük gösteren, ceylan göz etkisi veren bu maskarayı daha dener denemez çok sevmiştik, yılbaşı indirimi ise stoklamak için kaçırılmaz bir fırsat.

Eğer sen de nude mat ruj bağımlısıysan, L’Oréal Paris’in Free The Nudes rujlarını çok seveceksin. Toplam 12 farklı nude tona sahip bu mat rujların birkaç rengini gözümüze kestirdik ve Rossmann yılbaşı indiriminde ilk iş sepete ekleyeceğiz. Sana tavsiyemiz, tüm cilt tonlarına uyan bu nude mat rujları bir an önce denemen! Rossmann indiriminden kaçırmaman gereken bir diğer makyaj malzemesi ise L’Oréal Paris Unbelieva Brow kalıcı kaş jeli, 3 dakikada 3 gün kalıcı kaşlar elde etmek için birebir! Bu kaş jeli ile ilgili daha detaylı bilgi almak istersen, bu makalemize göz atabilirsin.

Maybelline New York Yılbaşı İndirimi

Watsons yılbaşı indirimlerinin bir diğer gözdesi ise Maybelline New York. Maybelline ürünlerinden bugüne kadar kaç tane bitirip yenisini aldık saymamız imkansız! Maybelline Fit Me fondöten, Instant Anti Age Eraser kapatıcı, Lash Sensational maskara, Super Stay Matte Ink likit mat rujlar, The Nudes far paletleri, Color Tattoo krem farlar… Her biri bizim için vazgeçilmez, bittikçe de beklemeden yerine yenisi alınan makyaj malzemelerimizden. Bu yılbaşı makyaj indirimden de sana önereceklerimiz belli: Fit Me fondöten gerçekten bugüne kadar denemediysen listenin ilk sırasını almalı. Instant anti Age Eraser ise hafif ama yüksek kapatıcılığıyla elimizden düşürmediklerimizden. Lash Sensational maskaradan bugüne kadar kaç tane bitirdik biz bile hatırlamıyoruz! The Nudes, Blushed Nudes, Burgundy Bar, Lemonade Craze gibi far paletleri de her stildeki makyajlar için son derece kullanışlılar ve yılbaşı indirimlerinde asla kaçırılmamalılar!

Urban Decay Yılbaşı İndirimi

En sevdiğimiz, en cesur makyaj markalarından biri olan Urban Decay’in de web sitesinde harika bir yılbaşı indirimi var! Tüm ürünlerde %40 indirim fırsatı öyle her zaman karşımıza çıkacak bir şans değil, o yüzden Urban Decay’den denemek istediğimiz makyaj malzemelerini almak için ideal. Yeni çıkan Stay Naked fondöten ve kapatıcı, gelmiş geçmiş en iyi makyaj sabitleme spreylerinden biri olan All Nighter sprey, renk seçenekleri ile aklımızı başımızdan alan Naked far paletleri ve ikonik renklere sahip Vice rujlar radarımızda.

Lancome Yılbaşı İndirimi


Hem makyaj ürünleri hem de parfümleriyle kalbimizde taht kuran bir diğer marka ise Lancome. Özellikle Teint Idole Ultra Wear fondöten, Hypnose Drama maskara, Blush Subtil allıklar, Custom Drop likit aydınlatıcılar, L’Absolu Rouge serisindeki tüm rujlar en severek kullandığımız makyaj malzemelerimizden. Lancome yılbaşı indirimi ise gerçekten de akıl çelecek cinsten: Lancome web sitesinde 400 TL üzerine %25 indirim fırsatı için biz şimdiden aklımızdakileri listeledik. Listemizin ilk sırasında da Teint Idole Ultra Wear fondöten var!

Editörün Önerisi: Eğer çiçeksi, fresh, kremsi ve temiz parfümleri seviyorsan, Lancome’un yeni parfümü Idole’ü bu yılbaşı indiriminde deneyebilirsin.

YSL Beauty Yılbaşı İndirimi

Sephora yılbaşı indirimi resmen ayaklarımızı yerden kesecek bir seviyede! 300 TL üzerine 100 TL indirim fırsatı ile bu yılbaşı satın almak için fırsat kolladığımız ürünleri almak, hatta parfüm almak için kaçmaz bir fırsat. YSL Beauty’nin All Hours fondöteni, The Slim Matte ve The Slim Sheer Matte rujları, Touche Eclat High Cover kapatıcısı ve Mascara Volume Effet Faux Cils maskarası bizim uzun süredir alınacaklar listemizde. Hele bir de bu Sephora indiriminde, YSL’in yeni parfümü Libre’i denemek için müthiş bir fırsat. Eğer Libre hakkında daha çok şey öğrenmek istersen, bu makalemize göz atabilirsin.

Giorgio Armani Cosmetics İndirimi

Armani dendi mi bizim için parfümleri ve fondötenleri gerçekten de tamamen arzu nesneleri. Armani Maestro fondöten, Luminous Silk fondöten, Lip Maestro rujlar her zaman en sevdiğimiz makyaj malzemelerimiz arasında. Bu yılki Sephora yılbaşı indirimi de bu makyaj malzemelerini edinmek için en doğru zamanlardan biri. Armani fondötenlerin ne kadar mükemmel olduklarını söylememize zaten hiç gerek yok ama hepsini bir arada incelemek istersen, bu makalemize bekleniyorsun.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön