loader

Yılbaşı Özel: NYX Professional Makeup Diamond & Ice Koleksiyonu

Favoriye Ekle

Bugüne kadarki en iddialı ve ışıltılı yılbaşı makyajını yapmaya hazır mısın? NYX Professional Makeup Diamond & Ice Please! Makyaj koleksiyonunu birlikte inceliyoruz!

Yılbaşı demek, yepyeni bir yıla girmenin heyecanının yanında parlak ışıltılar, simler, canlı renkler ve eğlence demek! Bize sorarsan, yeni yıla girmenin en ışıltılı ve iddialı yolunu bulduk: NYX Professional Makeup Diamond & Ice Please makyaj koleksiyonu ile bu senenin kapanışını en parlak ve dikkat çekici şekilde yapmaya hazırız. Eğer sen de hazırsan, NYX Professional Makeup’ın “Diamond & Ice Please!” yılbaşı özel koleksiyonunu birlikte inceliyoruz!

NYX Professional Makeup Diamond & Ice Please! - Shadow Jelly

NYX Professional Makeup Diamond & Ice Please! - Shadow Jelly

Jel yapıdaki makyaj malzemeleri hayatımıza girdiğinden beri kendimizi onları denemekten geri alamıyoruz. Diamond & Ice koleksiyonundaki Shadow Jelly farlar, metalik ve holografik bitişleriyle bu yılbaşına en ışıltılı etkiyi veren ürünlerden. 6 farlı renge sahip The Shadow Jelly farlar, jel formülleri sayesinde çok kolay bir şekilde uygulanıyorlar ve hemen kuruyarak ciltle bütünleşiyorlar. Altın, bakır, pembe, mercan, bronz ve mor tonlarından en beğendiğini seç ve yılbaşı makyajınla parla!

Editörün Notu: NYX Professional Makeup Diamond & Ice Shadow Jelly farları sadece Trendyol’da bulabilirsin.

NYX Professional Makeup Diamond & Ice Far Paleti

NYX Professional Makeup Diamond & Ice Far Paleti

Tamamı iddialı metalik ve mat 16 renkten oluşan bir far paletine hangimiz “Hayır” diyebiliriz? Hele ki yılbaşı makyajı söz konusu olduğunda! NYX Professional Makeup Diamond & Ice Please! koleksiyonundaki 16’lı far paleti, NYX Professional Makeup far paletlerinden çok iyi bildiğimiz o yoğun pigmentli yapıya sahip. Mat, metalik ve ışıltılı farlardan oluşan bu palet, ışıl ışıl bir yılbaşı makyajı yapmak için ideal.

Editörün Notu: NYX Professional Makeup Diamond & Ice Far Paletini sadece Watsons’da bulabilirsin.

NYX Professional Makeup Diamond & Ice Please! - Shout Loud Fx Rujlar

NYX Professional Makeup Diamond & Ice Please! - Shout Loud Fx Rujlar

Diamond & Ice koleksiyonunda gözümüzü kamaştıran bir diğer ürün ise Shout Loud Fx Ruj! Elmasa benzeyen görünümüyle ışıl ışıl parlayan bu rujlar, o çok sevdiğimiz Shout Loud rujlarıyla aynı yapıya sahip. Yoğun pigmentasyonlu bu rujlar, ekstra ışıltılı bitişleriyle tam yılbaşı makyajını bir üst seviyeye taşımak için yaratılmış. Tam 6 farklı ışıltılı renk arasından seçim yapması gerçekten çok zor!

NYX Professional Makeup Diamond & Ice Please! - Diamond Aydınlatıcı Paleti

NYX Professional Makeup Diamond & Ice Please! - Diamond Aydınlatıcı Paleti

Aydınlatıcı dendi mi, bizim için akan sular durur! Hele bir de aydınlatıcı paleti gördük mü, resmen gözlerimiz ışıldar. NYX Professional Makeup Diamond & Ice Please! koleksiyonundaki Diamond Aydınlatıcı Paleti, tüm zamanların en ışıltılı paletlerinden biri olabilir! Elmas şekilli 4 tonda aydınlatıcıdan oluşan bu palet, hem yüz hem de vücutta kullanılabiliyor. Elmas gibi parlayan bu sıkıştırılmış toz aydınlatıcılar, beyaz, şampanya, pembe ve altın tonlarından oluşuyor. Beyaz rengi yüzün yüksek noktalarında, şampanya rengini elmacık kemiklerinde, pembeyi allık olarak, altın tonunu da vücudunda kullanarak ışıl ışıl bir görünüm elde edebilirsin.

NYX Professional Makeup Diamond & Ice Please! - The Diamond Epic Ink Liner

NYX Professional Makeup Diamond & Ice Please! - The Diamond Epic Ink Liner

Gelelim tüm zamanların favorisine: Epic Ink Liner, bu yılbaşı koleksiyonunda da unutulmamış! Özel pembe metalik ambalajıyla NYX Professional Makeup Diamond & Ice Epic Ink Liner, tam koleksiyona eklemelik. Suya dayanıklı ve vegan formüle sahip bu eyeliner ile bugüne kadarki en keskin ve siyah eyelinerı çekebilirsin.

NYX Professional Makeup Diamond & Ice Please! - Advent Calendar

NYX Professional Makeup Diamond & Ice Please! - Advent Calendar

NYX Professional Makeup’ın her yılbaşı bizi en çok heyecanlandıran ürünlerinin başında da Advent Calendar’ları geliyor. Yılbaşı ruhunu harika bir şekilde yansıtan bu devasa kutudan, her gün bir kutucuğu açarak bir kendini minik boylu makyaj malzemeleriyle şımartabilirsin. NYX Professional Makeup’ın en popüler ürünlerinin mini boylarını içeren bu Advent Calendar, tam kendimize yılbaşı hediyesi olarak almalık!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler