loader

Yıldız savaşları: Karlie Kloss ve Lara Stone'un stilleri kapışıyor!

Favoriye Ekle
Yıldız savaşları: Karlie Kloss ve Lara Stone'un stilleri kapışıyor!

Geçtiğimiz haftalarda Londra'da düzenlenen davette karşımıza çıkan iki ünlü model, Karlie Kloss ve Lara Stone kırmızı elbiseleriyle nefes kestiler. Kırmızının şıklığını ve cazibesini başarılı şekilde taşıyan bu iki güzelin kıyafetlerini ve makyajını yakından inceliyoruz. Eğer sen de yakın zamanda, bir davete veya düğüne davetliysen, kırmızının asaletinden yararlanabilirsin.

Karlie Kloss'un nar çiçeği elbisesi

Karlie Kloss, mükemmel fiziği ile her şeyi kendine yakıştırıyor. Fakat bu açık kırmızı, narçiçeği tonlarındaki elbise ona bambaşka bir hava katmış! Her zaman sadelikten yana olan Karlie, diz boyu dar elbisesini nude makyajı ile tamamlamış. Kırmızıyı ön plana çıkarmak isteyen ünlü modelin makyajı da bizlerden tam not aldı. Bacak boyu oldukça uzun olduğu için bilekten bağlı bu ayakkabılar ona yakışmış ama senin boyun o kadar uzun değilse, diz altı elbiselerini bilekten bağlı ayakkabılarla kombinlemeni tavsiye etmiyoruz. Karlie'nin bembeyaz teninde parlayan bu elbise, açık tenlilere çok yakışacağına eminiz.

Lara Stone'nun ateş kırmızısı elbisesi

Lara Stone'nun ateş kırmızısı elbisesine ne demeli? Kalp şeklindeki motiflerle süslenmiş elbise ile Lara geceye damgasını vuran ünlülerden. Sarışın model, mini elbisesi ile bacak boyunu daha uzun göstermiş. Vücudunu saran uzun kollu elbisesini doğal tonlarda makyaj ile sadeleştiren Hollandalı model gece boyunca ilgi odağı oldu. Sen de ateş kırmızısı elbise giymeyi düşünüyorsan, saçlarını ve makyajını olabildiğince sade yapmanı tavsiye ediyoruz. Çünkü kırmızı başlı başına bir star!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön