loader

Yıldızların kombini: Kırmızı ruj ve sarı elbise

Favoriye Ekle

Bazı renk kombinasyonları var ki, her durumda uyum gösteriyor. Bunların arasında en ilgi görense kuşkusuz, kırmızı ruj ve sarı elbiselerin uyumu.

Bu stil eğlenceli ve iddiayı seven kadınlar için birebir. Bir çok yıldız, davetlerde bu stille özgün ve göz alıcı görünümleri yakaladılar bile! Yıldızlar gibi sen de sarı stiline kırmızı rujunu adapte etmek istersen, tavsiyelerimize bir göz at.

Sarı ve kırmızının uyumu genç ve eğlenceli bir stil için ideal

Makyaj artistlerine göre bu iki rengin kombinasyonu birbirlerini daha parlak göstermelerine yardımcı oluyor.

Kırmızı ruj, sarı bir elbise ile kombinlendiğinde daha genç bir ışık yakalamana yardımcı oluyor. Siyah bir elbise ile ise çok daha klasik bir stil sahibi olmanı sağlıyor.

İlgiyi çok fazla üzerine çekmek istemeyenler içinse, sarı ve kırmızının sıcak tonlarını tercih edebilir, elegan kesimleri olan bir elbise ile stilini abartısız şıklık mertebesine taşıyabilirsin.

Makyajının tek yıldızı kırmızı rujun olmalı

Eğer stilini sen de bu sarı, kırmızı uyumu üzerinde şekillendireceksen, bu tonların görünümünde tek odak noktası olması gerektiğini unutma. Makyajın basit ve belli belirsiz olmalı. Doğal bir göz makyajı ve hafif bir allık uygulaması kalan makyajın için yeterli olacaktır.

Aydınlatıcı ile gözlerinin iç köşelerini, dudak çevreni ve çeneni aydınlat. Birkaç maskara dokunuşu


gözlerini ön plana çıkarmana yardımcı olacak. Gül tonlarındaki allığınsa cildine hafif bir sıcaklık katmana yardımcı olacak.

Doğru tonları kombinle

Kırmızı rujunun tonuna karar vermeden önce, sarı elbisenin tonunu dikkate almalısın. Yumuşak bir kırmızı ile canlı bir sarı birbirlerini vurgulamazken, koyu kırmızı daha çarpıcı bir etki yakalamanı sağlayacak.

Yumuşak tonlarda bir sarı içinse, hafif bir kırmızılık iyi bir uyum yakalaman için ideal!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler