0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Yılın renginin kahve olduğunu kanıtlayan 4 makyaj stili

Favoriye Ekle
Yılın renginin kahve olduğunu kanıtlayan 4 makyaj stili

Eğer yılın far rengi oylaması yapacak olsaydık, kazanan kesinlikle kahverengi olurdu! Bu yıl podyumlara da damgasını vuran kahve, bize kendisini çok sevmemiz için pek çok sebep sunuyor. Bunlar neler mi? Öğrenmek için yazımıza göz atmanda fayda var.

Neden seviyoruz?

Geçiş renklerinden biri olan kahverengi, oldukça işlevsel bir renk. Her kombinasyonuna uyum sağlayabilecek bir renk olan kahve, siyah kadar sert bir etki yaratmadan bakışlarını vurgulamak için ideal. Üstelik pastel tonlarla da çok uyumlu. Böylece istediğin farla birleştirerek kullanabilirsin.

Gündüz kullanımı

Günlük makyajında kahverengini gözlerini çerçevelemek için kullan. Altın rengi farı baz olarak kullanıp kahverengi farı ya da göz kalemini alt ve üst kirpik diplerine uygula. Bu sayede aydınlatmış olduğun bakışlarını hafif dumanlı bir hale getirerek hem sade hem feminen görüneceksin.

Gece kullanımı

Çekici bir gece makyajı elde etmek isterken siyahın sertliğinden uzak durmayı tercih ediyorsan, kahverengi tonları tam sana göre! Kahvenin üç tonuyla yapacağın dumanlı göz makyajı, hem seksi hem de sofistike görünecektir. Orta tonu baz olarak, en koyu tonu gözlerinin dış kısımlarına kuyruk şeklinde uygularak, en açık tonu ise göz pınarları çevrene sürerek kullanmalısın.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön