loader

Yoğun günler için güzellik rehberi

Favoriye Ekle
Yoğun günler için güzellik rehberi

Şu günlerde, hepimiz bir yerlere yetişmeye çalışıyoruz. Dersten, eğlenceye, ofisten, akşam yemeğine... Hayat bizi gitgide daha meşgul insanlara dönüştürüyor. Eğer ajandan kabarıksa, çantan da kabarıyor. Bu noktada ise yardımına biz koşuyoruz: Anahtar ürünleri yanına alarak makyaj çantanı genişletmeden, gün boyu güzel görünebilirsin. Senin için hazırladığımız rehbere bir göz atmaya ne dersin?

Çok amaçlı dudak ürünü

Dudaklarını koruyan bir ürünle dudaklarını renklendir. Baby Lips Lip Balm'lar bu konuda sana yardımcı olacaktır. Böylece tek bir üründe tüm ihtiyaçlarını bulacak, makyaj çantanda da yer açacaksın.

Cildine özen göster

Sende makyajını arabada yapıyorsan, hafif kapatıcı etkili, kolaylıkla yayılan bir fondöten uygulama sürecini kolaylaştıracaktır. Krem bazlı ve uzun süre nemlendirme etkili bir fondöten seçmeni öneririz.

Maskara

Makyaj tazeleme rutinlerinde, kullanmayı en sevdiğimiz ürün maskaralar. Çantanda her zaman kalıcı bir maskara bulundurarak, bakışlarının dramatikliğini gün boyunca koru.

Elleri unutma

Evden kuru ellerle uzaklaşma ihtimaline karşın çantanda mutlaka mini bir el kremi bulundur.

Islak mendiller

Acil durumlar için çantanda mutlaka ıslak mendil bulundurmalısın. Bu çok amaçlı ürünler sana hayatını kolaylaştıracak. Dağılan makyajını temizlemede ya da yanlış uyguladığın ürünü silme de sana yardımcı olacak.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön