loader

Yükselen Trend: Doğal Pigmentler İçeren Fondötenler Ne İşe Yarar?

Favoriye Ekle

Nee, yeni bir fondöten trendi mi? Fondöten trendlerini asla kaçırmayız! Fondöten dünyası günden güne değişirken en yeni trendler de bizi son derece heyecanlandırıyor. Doğal makyaj trendi günden güne yükselirken karşımıza bir anda doğal pigmentler içeren fondötenler çıktı. Peki, nedir bu doğal pigment içeren fondötenler? Doğal bitişli ten makyajı sevenlerin bayılacağı bu fondötenlere dair daha çok bilgi almak için okumaya devam et!

Doğal pigment içeren fondöten nedir?

Yükselen Trend: Doğal Pigmentler İçeren Fondötenler Ne İşe Yarar?_1

"Yokmuş gibi" görünen makyaj görüntüsü için ince yapılı doğal fondötenleri ne kadar çok aradığımızı bilirsin. İşte aradığımız fondöten bulundu! Doğal renkli pigmentler içeren fondötenler, ciltte yokmuş gibi görünen, varlığını belli etmeyen ve aynı zamanda da cilt kusursuzluklarını harika bir şekilde gideren fondötenler olarak karşımıza çıkıyorlar. 

Neden doğal pigmentli fondöten kullanmalısın?

Yükselen Trend: Doğal Pigmentler İçeren Fondötenler Ne İşe Yarar?_2

Doğal pigmentli fondötenlerin en sevdiğimiz özelliği, her cilt tipine, her makyaja ve her mevsime uygun olması! Eğer ten makyajında doğal bitişli bir hava arıyorsan doğal pigmentli fondötenler imdadına yetişiyor. Aynı şekilde fresh ve canlı bir makyaj için bahar ve yaz aylarında da doğal pigmentli fondötenlere öncelik vermelisin.

Doğal pigmentli fondöten önerisi isteyenler buraya: Maybelline New York Affinitone fondöten yenilenen formülü ile bizleri kendine hayran bıraktı. İçeriğindeki renkli doğal pigmentler ve E vitamini sayesinde Affinitone Fondöteni makyaj çantamızdan çıkaramaz olduk. Eğer sen de naturel bitişli bir fondöten arıyorsan aynı zamanda kalıcılığına güvendiğin ve cildini pürüzsüz gösterecek bir fondöten ile tanışmak istiyorsan Affinitone fondötenin yenilenen formülü seni bekliyor.

En iyi sonuç nasıl alınır?

Yükselen Trend: Doğal Pigmentler İçeren Fondötenler Ne İşe Yarar?_3

Maybelline New York Affinitone fondöten cildinin nefes almasına izin verir ve cildinin kusurlarını gizler.

Hem ince yapılı, hem de aynaya baktığında varlığını bile görmeyeceğin bir fondötenin, aynı zamanda cilt kusurlarını son derece başarılı bir şekilde gizlediğini gördüğünde sen de bu fondöteni bizim kadar çok seveceksin, eminiz.

Hem günlük makyajında gönül rahatlığıyla, konforlu bir şekilde kullanabileceğin Maybelline New York Affinitone fondöten aynı zamanda gece makyajlarında, parti makyajlarında ve tüm özel makyajlarda da kullanabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler