loader

Yükselen Trend: En İyi Lip Glossları Listeledik!

Favoriye Ekle
Yükselen Trend: En İyi Lip Glossları Listeledik!

Yükselen makyaj trendlerinden biri olan parlak dudak görünümü için severek kullandığımız, en iyi lip glossları listeledik!

Parlak dudak makyajı, son zamanların yükselen makyaj trendlerinden. Mat rujların listede birinciliği uzun süredir elinde tutmasından beri, çekmecemizde gerilere attığımız lip glosslar, artık tekrar moda olmaya başladı ve biz de onları ne kadar özlediğimiz fark ettik! İşte karşında bizim çok severek kullandığımız, en iyi lip glosslar!

NYX Professional Makeup – Filler Instinct Dudak Dolgunlaştırıcı Lip Gloss

NYX Professional Makeup – Filler Instinct Dudak Dolgunlaştırıcı Lip Gloss

Dudaklarında parlak bir görünüm seviyor, aynı zamanda da dudaklarının daha dolgun görünmesini istiyorsan, sana ilk lip gloss önerimiz NYX Professional Makeup’ın Filler Instinct dudak dolgunlaştırıcı lip glossları. Bu lip glosslar, dudaklara harika bir parlaklık verirken aynı zamanda özel formülüyle dudakları dolgunlaştırıyorlar. Şeffaf lip gloss ve ışıltılı lip gloss seçeneklerinden istediğin birini tercih edebilir, istersen tek başına, istersen de en sevdiğin rujunun üzerine uygulayabilirsin.

Lancome L’Absolu Gloss Sheer

Lancome L’Absolu Gloss Sheer

Hem yoğun renkli hem de ışıltılı lip glossları seviyorsan, Lancome L’Absolu Gloss Sheer lip glosslar tam sana göre demektir. Yoğun pigmentli ve inci ışıltısı içeren formülü sayesinde dudakları 3 boyutlu bir parlaklık veren bu gloss rujlar, hem çok kolay uygulanıyorlar, hem de yapışkan bir his bırakmıyorlar.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

YSL Beauty – Volupte Liquid Balm

YSL Beauty – Volupte Liquid Balm

Dudaklara yüksek parlaklık veren, aynı zamanda da lip balmı olarak bakım yapan ve nemlendiren bir lip gloss kullanmak istersen, YSL Beauty’nin volupte Liquid Balm’ını denemeni şiddetle öneririz. Bu lip gloss dudağa parlak bir renk ve bitiş verirken, formülündeki Hindistan cevizi suyu ve Jojoba yağı ile nemlendiriyor, yumuşatıyor ve çizgi görünümünü de azaltıyor.

Armani Beauty – Ecstasy Lacquer Lip Gloss

Armani Beauty – Ecstasy Lacquer Lip Gloss

Yoğun renkli ve kullanımı son derece konforlu olan, en iyi lip glosslardan biri de Armani Beauty Ecstasy Lip Laquer rujları. Özel formülü ile dudaklara yoğun renk ve parlaklık verirken, çok hafif olduğu için rahat bir kullanım da sağlıyor. Ayrıca nemlendirici özellikte olduğu için dudaklar renklenirken yumuşacık oluyor ve uzun saatler boyunca da bozulmuyor.

NYX Professional Makeup – Butter Gloss

NYX Professional Makeup – Butter Gloss

En sevilen lip glosslardan biri olan NYX Professional Makeup Butter Gloss’ları bugüne kadar denemediysen, çok şey kaçırıyorsun demektir. Parlak bitişli ve orta örtücülükteki bu lip glossların nude ve pembe tonlarının yanı sıra, renkli makyajlar için mor, turuncu, kırmızı ve siyah gibi iddialı renkleri de bulunuyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön