loader

Yüzyılın sorunu çözüldü: Akmayan göz kalemleri

Favoriye Ekle

Makyajda yüzyılın sorunu ve çözümüyle kaşrındayız: Kalıcı göz makyajı için akmayan göz kalemleri bulduk!

Göz makyajının gün boyu kalıcı olmasını istesen de, uyguladıktan bir kaç saat sonra akıp gitmesine seyirci oluyorsan, kulübe hoş geldin! Gün boyu aynada göz makyajını kontrol etme derdinden kurtulmak istiyorsan, sana harika bir haberimiz var!

Akmayan, dağılmayan, bulaşmayan göz kalemleri ile göz makyajının her zamankinden çok daha kalıcı olmasını sağlayabilirsin. Peki "Akmayan göz kalemi mi var?" diye sorduğunu duyar gibiyiz. Cevap tabii ki "Evet!"

En iyi "akmayan" göz kalemleri

En iyi

Kalıcılığından son derece memnun olduğumuz bu akmayan göz kalemleri, dayanıklı formülleri ve waterproof özellikleri ile göz makyajımızın en iyi arkadaşları.

Bir göz kalemini bir kere uyguladıktan sonra, gün boyu aynada akıp akmadıklarını kontrol etmek gerçekten de can sıkıcı. Göz makyajının her an bozulmuş ve göz altlarına akmış, seni pandaya çevirmiş olma ihtimali bir noktadan sonra seni göz kalemi kullanmaktan vazgeçirmiş olabilir. Neyse ki artık o günler geride kaldı! Şimdi, son zamanların en kalıcı, dövme etkili, akmayan göz kalemleriyle tanıştırıyoruz!

Maybelline Akmayan Göz Kalemi

Maybelline Akmayan Göz Kalemi

Göz makyajında akmayan siyah göz kalemi bulmak, hazine bulmakla eşdeğer. Özellikle göz içine uygulandığında akmayan bir siyah göz kalemini bulmak için bugüne kadar ne kadar çok ürün denediğimizi tahmin bile edemezsin! Neyse ki artık göz içinde bile akmayan ve dağılmayan bir göz kalemi bulmanın rahatlığını yaşıyoruz. Bu sırrımızı da seninle paylaşıyoruz: Maybelline New York'un Tattoo Liner Jel Göz Kalemleri, suya, bulaşmaya, dağılmaya ve tere dayanıklılar. Ne yaparsan yap akmıyorular!

Maybelline New York Tattoo Liner Jel Göz Kalemleri

Maybelline New York Tattoo Liner Jel Göz Kalemleri
Gözlerde dövme etkisi yaratacak kadar kalıcı Maybelline New York Tattoo Liner Jel Göz Kalemleri, 36 saate kadar dayanıklılar. Bir kere uygulandıktan sonra hemen sabitleniyorlar ve sen çıkarana kadar da bozulmadan, dağılmadan, akmadan kalıyorlar.

Yumuşak formülü sayesinde çok kolay uygulanan Maybelline akmayan göz kalemleri, aynı zamanda çok da pigmentliler. İster siyah olsun ister rose gold, tek çizgide renklerini olduğu gibi veriyorlar.

Gelelim Maybelline New York Tattoo Liner Jel Göz Kalemleri'nin renklerine: Toplamda 10 farklı rengi var! Yani "akmayan siyah göz kalemi" ile birlikte daha bir çok farklı renge sahip olabilir, kalıcı göz makyajında renklerle dilediğin gibi oynayabilirsin.

Editörün Önerisi: Maybelline New York Tattoo Liner Jel Göz Kalemleri'ni daha detaylı incelemek istersen, bu makalemize göz atabilirsin.

Maybelline Akmayan Göz Kalemi Renkleri

Maybelline Akmayan Göz Kalemi Renkleri

 suya, tere, bulaşmaya, akmaya ve dağılmaya dayanıklı oluşlarının yanında renkleri de bir harika.Maybelline New York Tattoo Liner Jel Göz Kalemleri'nin

Mürdüm tonlu 942 Rich Berry, herkese yakışan kahverengi göz kalemi arayanların favorisi 911 smooth Walnut, koyu yeşil renkli 932 Intense Green, petrol mavisi renkli 921 Deep Teal, metalik kızıl kahve renkli 950 Rich Clay, soğuk mor tonlu 940 Rich Amethyst, kurşuni gri renkli 901 Intentse Charcoal, pembe altın renkli 960 Rose Gold, gümüş renkli 961 Sparkling Silver ve lacivert renkli 920 Striking Navy ile birbirinden farklı ve renkli göz makyajları yapabilirsin. Hem de gün boyunca asla akmayacağına emin olarak!

Eğer sen de göz makyajında dövme etkisi istiyor ve akmayan göz kalemi aramaktan yorulduysan, Maybelline New York Tattoo Liner Jel Göz Kalemleri imdadına yetişecek!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/