loader

Yves Saint Laurent seni bekliyor: 7 gün, 7 farklı tarz!

Favoriye Ekle
Yves Saint Laurent seni bekliyor: 7 gün, 7 farklı tarz!

Yves Saint Laurent Lip Showroom ile yılın en büyük renk ve makyaj etkinliğini keşfetmeye hazır mısın? 7 gün 7 farklı tarz ile 7 farklı Sen'i keşfet!

Yves Saint Laurent ile dopdolu 7 gün ve 7 farklı makyaj konsepti bizleri bekliyor! Sürprizlerle dolu bir hafta geçirmen için Yves Saint Laurent Lip Showroom etkinliği başlıyor! Sen de haftanın 7 günü farklı görünen makyaj stilleri arıyorsan bu yazımızdan ilham alabilirsin. Dudak makyajı meraklıları, makyaj trendlerini yakından takip edenler bu önerileri mutlaka denemeliler!

Yeni bir sen...

YSL makyaj artistleri, güzellik editörleri ve ünlü bloggerlar eşliğinde 7 gün boyunca sürecek YSL LIPSHOWROOM, her güne özel bir konsept ve programla seni cüretkar renklerle oynayıp, makyajın sırlarını keşfetmeye davet ediyor.

7 gün, 7 farklı konsept!

YSL markasını daha da yakından tanıyacağımız 7 güne özel 7 konsept ise şöyle;

1. Lip Dressing:

Dudaklar ilk kez yılın en büyük trendi Strobing ile buluşuyor! Ten makyajındaki strobing akımından sonra sıra dudaklara geldi. Dudaklarını belirginleştirmek daha dolgun görünmelerini sağlamak için dudaklarına sa strobing yapabilirsin.

Duda strobingi için Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture (01) Ruj ideal bir tercih olacak! Kolay dağılabilen bu ruj sayesinde dudaklarınn ortasını daha yoğun kırmızı gösterebilir, yanlara doğru rujunu daha az sürerek gölge efekti yaratabilirsin.

2. Strobing Looks

2. Strobing Looks

YSL'nin 3 farklı Strobing makyaj görünümü ile tanışarak aydınlatıcı döneminde eni bir devir başlatabilirsin. YSL Beauty Couture Highlighter, yüzünde kolayca yayılabilir, yüzünün yüksek bölgelerini aydınlatarak yüz hatlarını kusursuz bir şekilde ortaya çıkarabilir.

Strobing tekniği sayesinde yüzünde daha canlı, parlak ve sağlıklı görünümler elde edebilirsin. Doğal ve sade makyaj stillerini seviyorsan sadece ince yapılı fondöten ve aydınlatıcı kullanarak ten makyajını tamamlayabilirsin. Aydınlatıcı elmacık kemiklerinin üzerine, çene kemiğine, kaşlarının tam altına ve dudak üzerine uygulamalısın.

3. Eye Styling:

3. Eye Styling:

Çok merak edilen dumanlı göz makyajı trendinin ve çarpıcı bakışlara sahip olmanın sırrını keşfet!

Dumanlı göz makyajı için ihtiyacın olan en önemli malzeme, kolay dağılabilen ve yoğun pigmentli bir far paleti. Yves Saint Laurent Couture Eye Palette 02 bizim için ikon far paletlerinden biri. İçindeki kahve tonlarındaki far renkleri sayesinde gözlerde klasik ve modern göz makyajları yaratılabiliyor. İster özel günlerde, istersen de günlük makyajında bu far paletinden ilham alarak iddialı göz makyajları elde edebilirsin.

Editörün önerisi: Gözlerini daha aydınlık göstermek için far paletindeki en açık aydınlatıcı rengini göz pınarlarına uygulamayı unutma.

4. Teint Strobing

5. Choose Your Lip Color

Güzellik Editörü Nilay Yalçınkaya ile çarpıcı dudaklara sahip olmak için rengini seç.

Dudak makyajında yenilikleri denemeyi seviyorsan seni YSL Beauty Rouge Pur Couture The Slim rujlarla tanıştıralım. Bu rujların cesur renk seçenekleri ve kadife matlığındaki yapıları tam bizim sevdiğimiz cinsten! Canlı pembe, kırmızı ve nude tonlarındaki bu rujları makyaj koleksiyonuna ekleyerek dudaklarında yeni görünümler yaratabilirsin. İddialı ruj renkleri denediğinde sade göz makyajı tercih ederek bütün ilgiyi rujunda toplayabilirsin.

6. Make Up Artist Session

6. Make Up Artist Session

Makyaj dersleri ile makyaj bilgini ilerletmeye ne dersin? Makyaj.com'u yakından takip ederek kontür nasıl yapılır, aydınlatcı nasıl sürülür gibi en çok merak edilen soruların cevaplarını öğrenebilir, makyajında kusursuz görünümler yaratabilirsin.

7. Renklerle oyna

YSL'nin özgür ve cüretkâr renklerini kutluyoruz! Lipshowroom'da renklerle oynayarak görünümünü yeniden keşfetmeye hazır mısın?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön