loader

Zamansız kızın güzellik rehberi: Dumanlı gözler

Favoriye Ekle

Hep bir yerlere yetişmeye çalışıyoruz. Zamanımız çok değerli. Hal böyle olunca, bir Cuma akşamı iş çıkışında makyajını tamamen silip yeniden yapmak bir lüks! Hiç merak etme, bunun çözümü basit: Gündüzden gece makyajını düşünerek hazırlanmak.

Sıra sende

Gününe yumuşak bir dumanlı göz makyajıyla başla, adımlarımızı takip ederek kolayca daha seksi bir göz makyajına kavuş!

Günlük görünüm:

Primer uygula: Eğer göz makyajının tüm gün kalıcı olmasını istiyorsan, primer olmazsa olmaz.

Baz renk oluştur: Kahve-mor tonlarında ışıltılı bir farı fırça yardımıyla göz kapaklarına ve alt kirpik diplerine uygula.

Belli belirsiz dumanlı bir görünüm yarat: Eğik açılı fırça yardımıyla koyu gri bir farı kaş kemiğinin altı boyunca uygula. Daha sonra temiz bir fırçayla iki rengi karıştır. Son olarak kirpik diplerinin iç kısımlarına siyah göz kalemi çek ve iki kat maskara uygula.

Gece görünümü:

Dramatik bir görünüm yarat: Göz kapaklarının dış köşelerine koyu mürdüm rengi bir far uygulayıp rengi dağıtarak varolan makyajına renk kat. Alt kirpik diplerine uygulama yapmak için eğik uçlu eyeliner fırçası kullan.

Belirginleştir: Göz kapaklarının orta noktalarına ışıltılı kahve bir farı fırçayla uygula. Alt ve üst kirpik diplerin boyunca, hem iç kısımlarına hem dış kısımlarına siyah eyeliner uygula. Son olarak bir kat maskara sür. Artık geceye hazırsın!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön