loader

Zevk ve renk tartışması: Eyeliner

Favoriye Ekle

Zevkler ve renkler tartışılmaz denir. Ancak biz tartışmaya açığız! Bayıldığımız ürünlerden eyelinerı sen hangi renkte alırdın?

Vazgeçilmez bir klasik; siyah eyeliner

Kleopatra'dan günümüze uzanan bir hikayesi olan siyah eyeliner, önceleri gözleri güneşten ve tozdan korumak için kullanılıyordu. Günümüzde ise, çarpıcı bakışlar elde etmek için her kadının tercih ettiği bir klasik konumunda. Gizemli ve çekici bakışlar elde etmeyi sağlarken retro bir görünüm veren siyah eyeliner, hemen her kombinasyonla ve her renkle uyumlu olmasıyla da kalbimizin sahibi. Bunların yanı sıra; renkli gözlülerin göz renklerini daha belirgin hale getiriyor, göz şeklini istenen hale dönüştürebiliyor ve çok daha büyük gözler illüzyonu yaratıyor. Kendisini süper kahraman ilan etmekte bir sakınca görmüyoruz!

Yeni bir akım; renkli eyeliner

Siyah eyelinera nazaran çok daha yeni olan renkli eyelinerı, yeni bir sürüm gibi düşünebiliriz. Göz şeklini belirginleştirmek ve istenen şekle sokmakla birlikte, özellikle koyu kahverengi gözlerle mükemmel bir kontrast oluşturarak çok daha dikkat çekici bir görünüm elde etmeyi sağlıyor. Ayrıca, giyilen kombinasyonu fazla aksesuar kullanmaya gerek kalmadan anında ön plana çıkarıyor. Yüzün üst kısmına daha çok dikkat çekmesiyle, yüz oranını dengeli göstermesi de cabası. Farkını belli etmeyi sevenler ona bayılıyor!

Jüri sensin

Kedi gözleri her şekilde güzel! Peki sen hangi kadınsın? Cesur ve yenilikçi mi, yoksa sofistike ve klasik mi?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön